Tiktok Takipçi Satın Al

Mercan Rengiyle Nintendo Switch Lite Ön Siparişe Hazır!

Nintendo Switch Lite birkaç aydır mevcut olsa da, yeni Mercan rengi nihayet ön sipariş için mevcut. 3 Nisan’da piyasaya sürülecek.

Mercan rengi Nintendo Switch Lite’ın diğer renkleri ile aynı fiyatta olacaktır. Yani bu 199$ Taşınabilir bir oyun konsolu için kötü bir fiyat değil.

Switch Lite, Nintendo’dan daha ucuz bir oyun konsolu ve birkaç özelliği feda ediyor. Birincisi, normal Switch ile olduğu gibi TV’nize yerleştiremez ve oynatamazsınız. Diğer büyük değişiklik ise Joy-Cons’un çıkarılabilir olmaması. Şimdi bu iki uyarı sizin için büyük bir şey değilse, 100 $ tasarruf etmek ve Switch Lite’ı almak kesinlikle iyi bir fikirdir.


Tüm Switch oyunları da Switch Lite üzerinde çalışacaktır. Bu yüzden Switch Lite’a özgü oyunları aramanız gerekmez.

Mercan Rengiyle Nintendo Switch Lite Ön Siparişe Hazır!

Switch Lite, oldukça ucuz olduğu halde hala gerçekten harika bir deneyim sunduğu için bir çocuk, hatta sadece sıradan bir oyuncu için almak için harika bir konsol. Seyahat etmek için de harika, çünkü bir akıllı telefonun boyutu hakkında, bu yüzden cebinize veya sırt çantanıza kolayca sığabilir. Ve gökyüzünde 35.000 feet uçarken oynayabilirsiniz.

Bu mercan rengi aslında bir çeşit koyu pembe, oldukça hoş görünüyor. Muhtemelen bu rengi tercih eden kızlar için en iyisidir. Kesinlikle herkes için değil, normal Nintendo Switch’in mevcut olduğu sıkıcı gri renkten çok daha hoş.

Buraya tıklayarak Nintendo Switch Lite için ön siparişinizi alabilirsiniz. Mercan rengi Nintendo Switch Lite için ön siparişler 3 Nisan’dan itibaren gönderilmelidir. Bu elbette, stoka ve kaç ön sipariş olduğuna bağlı olacaktır.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu