Tiktok Takipçi Satın Al

Nintendo Switch 2, 2024’ün Ortasında Piyasaya Sürülebilir

Nintendo Switch 2’nin resmi olarak tanıtılmamasına rağmen, uzmanlar konsolun 2024 yılında piyasaya sürüleceğini iddia ediyor. Bazı popüler video oyun geliştiricileri, yeni konsol için projelerini hazırladıklarını açıklarken, üretici bu konuda herhangi bir açıklama yapmıyor. Örneğin, Nintendo, yeni nesil konsolun geliştirilmesi söylentilerini görmezden gelirken ve haberlere cevap vermezken, içeriden bilgilere sahip olanlar şirketin yeni bir konsolu 2024 yılında piyasaya süreceğinden emin.

Resident Evil 3’ün yeniden yapımının yönetmeni, Japon 4gamer yayınına şirketi Capcom’ın projelerinin bu yıl yeni konsollarda piyasaya sürüleceğini söyledi, ancak hangi konsolların olacağını belirtmedi.


Ancak, Xbox henüz yeni ürünlerini piyasaya sürmeye hazırlanırken, Sony’nin orijinal bir konsolu ve Slim versiyonu zaten mevcut, bu nedenle şu anda yeni bir şey çıkarmayacaklar. Çeşitli içeriden bilgilere göre, yeni konsol mart ayında tanıtılacak ve NVIDIA DLSS ve Ray Reconstruction teknolojilerini destekleyecek, bu da taşınabilir konsolun PlayStation 5 ve Xbox Series X|S masaüstü çözümleriyle rekabet etmesine olanak tanıyacak. Eğer dedikodular gerçekse, Nintendo Switch 2 aynı zamanda 1080p çözünürlükte ışın izleme ile oyunları oynatabilecek. Bu kadar güçlü bir taşınabilir çözümü yeni bir ambalajda görmek ilginç olacaktır.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu