bayigram.com

Netlfix’in Yeni Filmi The Old Guard’dan İlk Detaylar Paylaşıldı

Ölümsüzlükleriyle yaşamak zorunda kalanların hikayesi. Netflix orijinali The Old Guard, 10 Temmuz 2020 Cuma tüm dünyayla aynı anda sadece Netflix’te

The Old Guard: Andy (Charlize Theron) isimli bir savaşçı önderliğinde birbirine sıkı sıkıya bağlı paralı askerler, sebebini bilmedikleri bir ölümsüzlüğe sahiptir. Yüzyıllardır ölümlülerin dünyasını koruma mücadelesi veren ekip, acil bir görev için çağrıldığında bir anda ifşa olur.


Ekip, güçlerini kopyalayarak para kazanmayı amaçlayanların tehdidiyle karşı karşıya kalır. Andy ve gruba yeni katılan Nile (Kiki Layne) isimli asker, grubu içinde olduğu tehlikeden kurtarmanın mücadelesini verecek.

Greg Rucka’nın çok sevilen çizgi romandan uyarlanan ve Gina Prince-Bythewood (LOVE & BASKETBALL, IŞIKLAR ALTINDA) tarafından yönetilen The Old Guard, ölümsüzlüğün göründüğünden daha zor olduğunu gösteren, cesur ve aksiyon dolu bir öyküye sahiplik ediyor.

Netlfix'in Yeni Filmi The Old Guard'dan İlk Detaylar Paylaşıldı

  • Yönetmen: Gina Prince-Bythewood
  • Senarist: Greg Rucka
  • Uyarlama: Greg Rucka ve Leanardo Fernandez’in çok sevilen çizgi roman serisinden uyarlandı.
  • Yapımcılar: David Ellison, Dana Goldberg, Don Granger, Charlize Theron, AJ Dix, Beth Kono ve Marc Evans
  • Oyuncu Kadrosu: Charlize Theron, Kiki Layne, Marwan Kenzari, Luca
  • Marinelli, Harry Melling, Van Veronica Ngo, Matthias Schoenaerts ve Chiwetel Ejiofor

Netflix, 190’dan fazla ülkede 183 milyonu aşkın ücretli kullanıcının farklı türlerde ve dillerde diziler, belgeseller ve sinema filmleri izlediği, dünyanın eğlence odaklı lider yayın hizmetidir. Üyeler yayınları istedikleri kadar, istedikleri zaman, istedikleri yerde, internete bağlı tüm ekranlarda izleyebilirler. Yayınların tamamını reklamsız olarak ve herhangi bir taahhütte bulunmadan oynatabilir, durdurabilir ve daha sonra izlemeye devam edebilirler.

Netlfix'in Yeni Filmi The Old Guard'dan İlk Detaylar Paylaşıldı

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu