Tiktok Takipçi Satın Al

Netflix, Android İçin Oynatma Hızı Özelliğini Test Ediyor!

Netflix, nihayet Android uygulamasına oynatma hızı özelliği getirmek için kollarını sıvamış durumda. Bu, daha kısa sürede daha fazla içerik tüketmek isteyen kullanıcılar için çok aranan bir özellikti.

Bu özellik, YouTube gibi diğer podcast ve video oynatıcılarda da mevcuttu ve Netflix bu özellik ile birlikte bu listeye katılmış olacak. Netflix oynatma hızı özelliğini ilerleyen zamanlarda kullanıcılara sunacak gibi görüyor.


Bu özellik şu anda yalnızca 7.31.0 sürümündeki Android uygulaması için kullanılabilir. Ancak bu özellik herkes için orada değil çünkü telefonlarımızdan birinde görebildik.

Netflix’den Android için yeni özellik

Netflix, Android İçin Oynatma Hızı Özelliğini Test Ediyor!

Netflix’in bu özelliği sunucu tarafı anahtarlar üzerinden rastgele kullanıcılarla test ettiğini ve umarım yakında herkese sunacağını düşünüyoruz.

Bu özelliklik resmi olarak izleyenlerle buluştuğunda, kullanıcılar video oynatıcılarında “Ses ve Altyazılar” ın yanında “Hız (1X)” adlı bir seçenek göreceklerdir. Tıklandığında, 0.5x, 0.75x, 1x, 1.25x ve 1.5x seçenekleriyle bir menü açılacaktır. YouTube’un sahip olduğu gibi ancak gelecekte gelebilecek gibi olsa da 2x seçeneği olmayacak gibi duruyor. Netflix’in bu özelliği gelecekte Android TV, iOS, web veya diğer platformlara taşımayı planlaması da mümkündür.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu