Tiktok Takipçi Satın Al

Qualcomm, 24 Eylül’de Özel Bir Etkinlik Düzenleyecek

Qualcomm, 24 Eylül tarihinde özel bir etkinlik düzenleyeceğini duyurdu. Amerikan yonga üreticisi Qualcomm , şirketin 24 Eylül için önemli bir etkinlik planladığını gösteren bir poster yayınladı.

Yayınlanan poster, etkinlikle ilgili hiçbir detay vermiyor, bu yüzden ne göreceğimize dair hiçbir ipucu yoktur.


Ancak bazı kaynaklar, bunun 24 Eylül’de gerçekleşecek olaylardan biriyle ilişkili olabileceğine inanıyor. Xiaomi, o gün Xiaomi Mi 9 Pro 5G ve Xiaomi Mi MIX Alpha tanıtım etkinliği düzenleyecek.

Ayrıca, Sony Xperia 5 ve Realme X2 de aynı gün gelecek. Bazı insanlar Qualcomm’un Snapdragon 865 işlemcisini açıklayacağına da inanıyor.

Qualcomm’dan bir gizemli etkinlik

Aynı gün gelecek olan akıllı telefonlar, bir Qualcomm işlemcisiyle birlikte geliyor. Xiaomi Mi 9 Pro 5G, Snapdragon 855+ işlemci kullanıyor. Realme X2 Snapdragon 730G yongası kullanırken Sony Xperia 5, Snapdragon 855 işlemci ile birlikte geliyor. Xiaomi Mi MIX Alpha’ya gelince, işlemci şimdilik bilinmiyor.

Qualcomm, 24 Eylül'de Özel Bir Etkinlik Düzenleyecek

Qualcomm’un posterinde “3” yazması yukarıdaki üç cep telefonu markasından biriyle ilgili olduğunu gösterebilir belki. Snapdragon 865’i duyurma olasılığı çok düşük.

Önceki yılların uygulamasına göre, Snapdragon 865’in (geçici isim) 2019’un sonunda piyasaya sürülmesi bekleniyor. Sonunda 2020’nin ilk yarısında piyasaya çıkması bekleniyor. Sonuç olarak, 24 Eylül’e kadar beklememiz gerekecek. Qualcomm’un bizim için neye sahip olduğunu göreceğiz bakalım.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu