bayigram.com
Trend

Netflix Türkiye’den Üyelik Paketlerine Büyük Zam!

Evet, Netflix daha da pahalı hale geldi: Yeni standart paket fiyatı, eski 4K paket fiyatını geçti!

Netflix Türkiye, son fiyat artışlarını duyurdu. Son gelen zam ile birlikte fiyatlarda gözle görülür derecede artış oldu.

Netflix, abonelerle yakın zamanda iletişime geçmiş ve bir sonraki faturalandırma döngüsünden itibaren planlarının fiyatının değişeceği konusunda onları uyarmış olabilir. Bugün tüm üyelik paketlerinin ücretlerinde yeni zamlı fiyata geçiş yaptı. Tüm paketlerin fiyatı %40 oranında zamlandı.


Netflix sözcüsü Kumiko Hidaka, The Verge’e yaptığı açıklamada, fiyat artışlarının mevcut abonelere “haftalar içinde” yayıldığını ve bazı abonelerin zaten bilgilendirildiğini ve değişikliklerin uygulandığını görmüş olabileceğini de sözlerine ekledi.

Netflix Türkiye Abonelik Fiyatları

Netflix Türkiye’nin paket fiyatları, 480P SD kalitesi sunan temel paket 37,99 TL, 1080p FullHD kalitesi sunan standart paket için 57,99 TL ve 4K+HDR kalitesi sunan özel paket için 77,99 TL olarak güncellendi. Aşağıdan da eski fiyatlar ile yeni fiyatların karşılaştırmasına göz atabilirsiniz.

  • Temel paket: 26,99 TL ➡️ 37,99 TL
  • Standart paket: 40,99 TL ➡️ 57,99 TL
  • Özel paket: 54,99 TL ➡️ 77,99 TL
Netflix Türkiye'den Üyelik Paketlerine Büyük Zam!
Netflix Türkiye Abonelik Fiyatları

Son olarak Netflix’in Türkiye’deki fiyatlarında büyük bir avantaj sunduğu söylenebilir. Çünkü Netflix’in yurt dışı fiyatları 9,90 dolardan (145 TL) başladığını söyleyebiliriz.

Netflix, merkezi Kaliforniya’da bulunan Amerikan teknoloji ve medya hizmetleri sağlayıcısı ve yapım şirketi. 1997 yılında Reed Hastings ve Marc Randolph tarafından Kaliforniya’da kuruldu. Şirketin ana faaliyeti, ücretli aboneliğe dayalı video akış hizmetidir.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu