Tiktok Takipçi Satın Al

Neden Web Sitesi? Web Site Tasarımında Dikkat Edilecek Hususlar!

Küçük bir kasabanın en çok bilinen, en büyük markası olabilirsiniz. Her haliyle tıkır tıkır ilerleyen bir iş hacminiz olabilir.

Hitap ettiğiniz çevrenin bütün özel hikayelerini bilebilirsiniz de. Ancak; küçülen dünya yaşlanıp çocuklar büyüdükçe en büyük olan markanız günden güne zayıflamaya başlayacaktır.


Çocuklar büyüdükçe işlerinizin çarkı teklemeye başlayacak, hitap ettiğiniz çevreyi tanıyamayacaksınız bile. Çünkü gelecek nesil tahmin etmediğiniz kadar dijital dünyaya girmiş durumda. Neredeyse bütün alışverişlerini dijitalden yapıyorlar.

Moral bozmaya gerek yok! Bu dijital devrim markanız için aslında büyük bir fırsat! Öyle ki küçük kasabadaki küçük markanızı bile dünyaya açabilirsiniz. Evet, bütün dünyaya hitap eden bir ürününüz var ve bir web siteniz olduğunda Filipinler’in Azsaba kasabasına şube açmanıza gerek yok! Ya da fazla uzağa gitmeyelim Erzurum Oltu’ya da bir şube açmanıza gerek yok.

Peki, bu nasıl olacak?

Küçük bir hırdavatçının bile ihtiyacı olan bu web siteleri tasarımları nasıl olmalı?

Bugünkü çalışmamızda e-ticaret sitesi tasarımlarında ve başta kurumsal web sitesi tasarımlarında başlıca dikkat edilecek hususlara değineceğiz.

Avrupa’da ve Türkiye’de web sitesi tasarımında öncü olmak!

Fazla değil belki 5 yıl belki de 10 yıl sonra 5000 metrekare Showroomları olan büyük binalara ihtiyacınız olmayacak!

Yapı marketiniz olduğunu düşünün! Hacimli ürünlerden dolayı büyük Showroomlar yaptınız. Evet, artık böyle büyük yatırımlara ihtiyacınız yok! Depolar üzerinden ticaret hamlesi en çılgın zamanına doğru ilerliyor. Bunu kabul etmek kolay değil ama iş yerlerinize yıldan yıla genç müşterilerin gelmediğini fark ettiğinizde bunu anlayacaksınız. En sağlıklısı da bunu erken fark etmek olacaktır.

Web tasarım ihtiyaçları markalara göre değişir. Tamamen ihtiyacınıza göre web dizayn hizmetlerinize profesyonel çözümler sunan Tutus Media ile siz de dünyadaki her bir kasabaya şube açabilirsiniz.  Sunulan çözümlere inanın siz de çok şaşıracaksınız. Yönetilebilir çözüm anlayışı ile firmanıza özel hazırlayacağımız web site tasarımınız ile dijital mecrada rakiplerinizin bir adım önüne geçeceksiniz.

Türkiye ve Avrupa web site tasarım noktasında profesyonel olan Tutus Media markanızın istek ve ihtiyaçlarını analiz ederek sektörünüzde fark edilir bir web sitesine sahip olmanızı sağlar.

Neden Web Sitesi? Web Site Tasarımında Dikkat Edilecek Hususlar!

Dijital ticarette mobil uyum olmazsa olmaz konumda!

Teknolojinin hayatımızın her kademesine girdiği günümüzde web site ziyaretlerinin neredeyse %80’inin mobilden gerçekleştirildiği yapılan araştırmalar sonucu ortaya konulmuş durumda. Markanız sadece masaüstünden değil mobilden de en iyi şekilde ulaşılabilir olması gerekiyor. Farklı kullanıcı deneyimine uygun mobil kurumsal web site tasarımınız ile markanızı daha ileriye taşıyabilirsiniz. Bir gereklilik olarak gördüğümüz mobil uyumlu web tasarımlarımız ile farklılığınızı göstermeniz çok kolay olacak.

Google düşünülmeden web tasarımı yapılamaz!

Bazen her şey Google için diye bağırmak istemiyor değiliz.  Bunun için de tam manasıyla %100 Google’a uyumlu web sitenizin olması gerekiyor. Google’a uyumlu olan bir site de otomatik olarak SEO’ya uyumlu olmuş oluyor.

Hazırlanan web sitenizle herkesin gözü boyansın mı istersiniz yoksa kullanıcı deneyimleri ile daha fazla kazanmak mı? Şüphesiz ki bir ticari kuruluş ikinci seçeneği tercih edecektir. Hedef kitlenizin web sitenizde gezerken aradığı bilgiye kolayca ulaşması gerekir. Bunun için de sade ve yenilikçi tasarımlara ihtiyacınız var.

Avrupa’da Web Tasarımı Çözümlerinde Yıllardır Bir Numarayız!

Tutus Media olarak Türkiye dahil Almanya merkezli olmak üzere tüm Avrupa’da müşterilerimizin kurumsal web tasarım ihtiyaçlarına fark edilebilir çözümler üretiyoruz. Whatsup grubumuz üzerinizden 7/24 sorularınızı cevaplamaya anlık sıkıntıları çözmeye hazırız.

Geniş analizimizle başta Almanya web site tasarımları olmak üzere İsviçre web site tasarımları, Avusturya web site tasarımları ve Belçika web site tasarımları yapıyoruz. Her ülkeye göre sektörel araştırma ve analizleri yaparak sizin için en iyisini yapmaya çalışıyoruz.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu