Sevdim Seni #1 | Android Kullanıcıları Buna Bayılacak: Navbar Apps Uygulaması

Sevdim seni video serimizde perde arkasında kalan ve gerçekten hoş, kullanışlı mobil uygulamalarını sizlerle videoda inceliyoruz, kullanıyoruz.

Navbar Apps uygulamasına yakından bakıyoruz. Uygulama sayesinde gezinti çubuğunu istediğiniz renge, istediğiniz ikona çevirebiliyorsunuz.

Görüntüyü arka plan olarak seçin veya rengi çalışan uygulamaya sığdırmak için otomatik olarak değiştirin. Ne seçerseniz seçin, harika olacak! Ve sonra pil seviyesi gibi bazı veriler ekleyebilirsiniz. Bunların hepsi Navbar Uygulamaları ile yapmak kolay.

Uygulama, telefonunuzda yer alan kullandığınız tüm uygulamaların ana rengini “gezinti çubuğuna” veriyor ve kullanacağınız bir uygulamayı açtığınız zaman uyum içerisinde olmasını sağlıyor.

Ayrıca daha farklılık yaparak farklı farklı ikonları ekleyebiliyorsunuz. Özellikle müzik dinlerken de müziğin ritmini gezinti çubuğunda görebiliyorsunuz. Lafı fazla uzatmadan video ile baş başa bırakalım sizleri.

Navbar Apps

Abone Ol 

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Oyuncu Ekipman Çekilişi
10 KİŞİYE OYUNCU EKİPMANI HEDİYE EDİYORUZ!
10 KİŞİYE OYUNCU EKİPMANI HEDİYE!
ÇEKİLİŞE KATIL!