Tiktok Takipçi Satın Al

Sevdim Seni #1 | Android Kullanıcıları Buna Bayılacak: Navbar Apps Uygulaması

Sevdim seni video serimizde perde arkasında kalan ve gerçekten hoş, kullanışlı mobil uygulamalarını sizlerle videoda inceliyoruz, kullanıyoruz.

Navbar Apps uygulamasına yakından bakıyoruz. Uygulama sayesinde gezinti çubuğunu istediğiniz renge, istediğiniz ikona çevirebiliyorsunuz.


Görüntüyü arka plan olarak seçin veya rengi çalışan uygulamaya sığdırmak için otomatik olarak değiştirin. Ne seçerseniz seçin, harika olacak! Ve sonra pil seviyesi gibi bazı veriler ekleyebilirsiniz. Bunların hepsi Navbar Uygulamaları ile yapmak kolay.

Uygulama, telefonunuzda yer alan kullandığınız tüm uygulamaların ana rengini “gezinti çubuğuna” veriyor ve kullanacağınız bir uygulamayı açtığınız zaman uyum içerisinde olmasını sağlıyor.

Ayrıca daha farklılık yaparak farklı farklı ikonları ekleyebiliyorsunuz. Özellikle müzik dinlerken de müziğin ritmini gezinti çubuğunda görebiliyorsunuz. Lafı fazla uzatmadan video ile baş başa bırakalım sizleri.

İlgili Makaleler

Navbar Apps

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu