TeknoDiot
     
     
     

Sevdim Seni #1 | Android Kullanıcıları Buna Bayılacak: Navbar Apps Uygulaması

Sevdim Seni #1 | Android Kullanıcıları Buna Bayılacak: Navbar Apps Uygulaması

Sevdim seni video serimizde perde arkasında kalan ve gerçekten hoş, kullanışlı mobil uygulamalarını sizlerle videoda inceliyoruz, kullanıyoruz.

Navbar Apps uygulamasına yakından bakıyoruz. Uygulama sayesinde gezinti çubuğunu istediğiniz renge, istediğiniz ikona çevirebiliyorsunuz.

Görüntüyü arka plan olarak seçin veya rengi çalışan uygulamaya sığdırmak için otomatik olarak değiştirin. Ne seçerseniz seçin, harika olacak! Ve sonra pil seviyesi gibi bazı veriler ekleyebilirsiniz. Bunların hepsi Navbar Uygulamaları ile yapmak kolay.

Uygulama, telefonunuzda yer alan kullandığınız tüm uygulamaların ana rengini “gezinti çubuğuna” veriyor ve kullanacağınız bir uygulamayı açtığınız zaman uyum içerisinde olmasını sağlıyor.

Ayrıca daha farklılık yaparak farklı farklı ikonları ekleyebiliyorsunuz. Özellikle müzik dinlerken de müziğin ritmini gezinti çubuğunda görebiliyorsunuz. Lafı fazla uzatmadan video ile baş başa bırakalım sizleri.

Navbar Apps

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Cargo Airbus Beluga XL ilk Seferini Yaptı

Buğra Noyan

Instagram Kişileri Messenger’da

Uğur Aydemir

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.