TeknoDiot
     
     
     

Narcos 4. Sezonun İlk Videosu Geldi!

Narcos 4. Sezonun İlk Videosu Geldi!

Narcos 4. Sezon için ilk video geldi. Netflix’in orjinal dizilerinden bir tanesi olan Narcos’un 4. sezonuna ait ilk video yayınlandı.

Dünyanın en popüler dizi ve film platformu Netflix‘in popüler dizilerinden bir tanesi olan Narcos’un 4. sezonuna dair yeni ve ilk videosu yayınlandı. Özetleyecek olursak şöyle, Kolombiyalı uyuşturucu lordu Pablo Escobar’ı konu alan TV serisi, üçüncü sezonda ise Escobar sonrası Cali Karteli’ni konu almıştı. Şimdi ise hikaye Meksika topraklarına taşınıyor. Dünyadaki uyuşturucu ticaretini konu alan dizi, yeni sezonunda da büyük ses getireceğe benziyor.

https://teknodiot.com/haftanin-en-cok-indirilen-filmleri-5-7995.html

Netflix dizilerinde bu aralar yaralanma ve öldürme olayları mevcut, gerçek anlamda. Eylül ayında dizinin çekimleri için lokasyon bakmaya giden bir çalışanın Meksika’nın göbeğinde vurularak öldürüldüğü de not olarak düşmek gerek. Narcos‘un 4. sezonu 2018 yılında Netflix ekranlarında olacak. Narcos’un 4. sezonuna dair ilk videosu resmi Netflix Türkiye YouTube kanalında yayınlandı.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Bu Hafta Vizyona Giren Filmler – 14 Haziran 2019

Buğra Noyan

LG’den Düşük SAR Değeri

Uğur Aydemir

Honor 20 Pro ve Honor 20 Fiyatları Belli Oldu

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.