Tiktok Takipçi Satın Al

MSI ve CAPCOM, Monster Hunter Limited Edition Collection’ı Tanıttı

MSI, özel olarak tasarlanmış bir dizi sınırlı sayıdaki bilgisayar ürünü ile, Eylül 2023’te Monster Hunter oyun serisinin 20. yıl dönümünü kutlamak için saygın oyun geliştirici CAPCOM ile işbirliği yaptığını duyurdu. Bu heyecanla beklenen ürünlerin tanıtımı, MSI’nın CES 2024’te özel bir stantta konsept prototipleri sergileyeceği etkinlikte gerçekleşecek. Bu ürünlerin resmi lansmanı, Monster Hunter’ın 20. yıl dönümü kutlamalarıyla eş zamanlı olarak planlanmıştır.

Rathalos adlı serinin en ikonik canavarlarından birinden ilham alınan bu işbirliği, Rathalos’un muazzam atmosferini ve gücünü çarpıcı bir dizi sınırlı sayıdaki oyun ekipmanına enjekte etmeyi amaçlıyor. Bu ürünler arasında oyun dizüstü bilgisayarlar, monitörler, grafik kartları, anakartlar, kasalar, sıvı soğutucular ve kontrol cihazları bulunuyor. Bu ürünlerle MSI, oyuncuları MSI’nın üstün zanaatkârlığı ile CAPCOM’un klasik oyun unsurlarını birleştiren benzersiz bir oyun deneyimine davet ediyor.


MSI ve CAPCOM, Monster Hunter Limited Edition Collection'ı Tanıttı

MSI Crosshair 16 HX MONSTER HUNTER EDITION Oyun Dizüstü Bilgisayar, Rathalos’tan ilham alınarak tasarlanmış olup, bilgisayarın üst kısmına kazınmış olan Skies Kralı Rathalos’un gücünü ve ateşli projektilerle avını yakmaya hazır görüntüsünü içeriyor. Altın renkte parlak ve bu anlamlı anı belirten MSI X MONSTER HUNTER 20TH ANNIVERSARY ikonu da burada bulunuyor. Intel Core işlemci ve NVIDIA GeForce RTX 4060 GPU ile donatılan Crosshair 16 HX MONSTER HUNTER EDITION, kesintisiz, gecikmesiz oyun keyfi sunarak oyun sisteminizin tam potansiyelini açmanıza yardımcı oluyor.

MSI ve CAPCOM, Monster Hunter Limited Edition Collection'ı Tanıttı

MSI GeForce RTX 4060 Ti 8G GAMING SLIM MONSTER HUNTER EDITION Oyun Grafik Kartı, Monster Hunter işbirliğinden ilham alan özel desenler ve renk şeması ile hayata geçiyor. Bu grafik kartı, zarif bir görünüme sahip RGB renk tonları, arkadaki havalandırma kesimi ile birlikte kalın çizgiler ve temiz kenarlarla GAMING özelliklerini yansıtıyor. NVIDIA’nın Ada Lovelace mimarisi tarafından güçlendirilen MSI GeForce RTX™ 4060 Ti, mainstream oyuncular için 1080P çözünürlükte, Ray Tracing, DLSS 3 sinirsel renderleme ve AV1 kodlama ile saniyede 100 kare performans sunmak üzere tasarlanmıştır.

MSI ve CAPCOM, Monster Hunter Limited Edition Collection'ı Tanıttı

FORCE GC30 MONSTER HUNTER EDITION Oyun Kontrol Cihazı, özel Monster Hunter 20th Anniversary tasarımına sahip bir kaplamaya sahiptir ve Windows, Android ve popüler oyun konsollarında kullanım için özel olarak tasarlanmıştır. 8 yönlü D-pad (yönlendirme pedi), değiştirilebilir bir metal kapağa sahiptir ve premium mıknatıs tasarımıyla yerinde tutulur, böylece oyuncular çeşitli oyun senaryolarında tercih ettikleri kapakları seçebilirler.

MSI ve CAPCOM, Monster Hunter Limited Edition Collection'ı Tanıttı

MAG CORELIQUID E360 MONSTER HUNTER EDITION Sıvı Soğutucu, Monster Hunter deseni ile 360mm radyatöre sahip üç ARGB fan ile birlikte gelir. Pompa tasarımı, soğutma performansını artırmak için dayanıklı bir 3 fazlı motora sahip olarak önemli ölçüde geliştirilmiştir. E Serisi sıvı soğutucu su bloğu kapağı, montajı ve kablo düzenlemelerini kolaylaştırmak için 270 derece dönebilen dairesel bir ARGB aydınlatma efektine sahiptir.

MSI ve CAPCOM, Monster Hunter Limited Edition Collection'ı Tanıttı

MPG GUNGNIR 300 MONSTER HUNTER EDITION Oyun Kasa, MPG GUNGNIR serisinin bir parçası olarak bu işbirliğine dahil olacak ve birinci sınıf grafik kartları için yatay ve dikey montajlara olanak tanıyan ayarlanabilir takımsız standa sahiptir. Dikey olarak monte edildiğinde, kullanıcılar grafik kartı ile anakart arasında daha fazla hava akışı sağlamak için fan braketine ek üç fan monte edebilirler.

MSI ve CAPCOM, Monster Hunter Limited Edition Collection'ı Tanıttı

MPG Z790 EDGE MONSTER HUNTER EDITION Oyun Anakartı, Monster Hunter ile işbirliği yapmak üzere MPG Z790 EDGE Serisine katılıyor ve 16+1+1 Fazlı Aynalı Güç Düzeni ile 90A SPS’yi içeriyor. Gen 5.0 PCIe ve M.2 yuvaları, Lightning USB 20G ve Bluetooth 5.4 ile birlikte hızlı bir hız sunarak, ısının daha fazla dağılması için Entegre Isı Emicili Genişleme ile kullanıcıları etkileyen bir anakarttır.

MSI ve CAPCOM, Monster Hunter Limited Edition Collection'ı Tanıttı

MAG 274QRF QD E2 MONSTER HUNTER EDITION Oyun Monitörü, Monster Rathalos’tan ilham alarak benzersiz kanat ve kuyruk tasarımlarına sahiptir ve çarpıcı kırmızı bir renkte vurgulanmıştır. 180Hz yenileme hızı ve hızlı 1ms tepki süresi ile, bu ekran sorunsuz bir oyun deneyimi sunar. Quantum Dot ve Rapid IPS teknolojisi ile birlikte geniş renk gamına sahip canlı görseller sunar.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu