Tiktok Takipçi Satın Al

%20 İndirimle Mount & Blade II: Bannerlord, Epic Games Store’a Geldi

Oyunun %20 indirimle Epic Games Store’da satışa çıktığını duyuran TaleWorlds Entertainment, Erken Erişim’in ilk 10 haftası süresince oyunda yapılan önemli değişikliklerin yer aldığı bir Blog yazısı da yayınladı.

Mount & Blade II: Bannerlord Epic Games Store için çıkış yaptı. TaleWorlds Entertainment yaptığı bir açıklamayla sevilen oyunu Mount & Blade II: Bannerlord’un Epic Games Store’da çıktığını duyurdu. 30 Mart’ta Erken Erişim sürümüyle çıkan Bannerlord, oyun basınının beğenisini kazandığı gibi Steam üzerinde de %87 oranında olumlu oy alarak bu yıl platformda çıkan en başarılı oyunlardan biri oldu.


Derin ve oyuncuyu içine çeken oynanışı, sahip olduğu büyük ve canlı dünyayla oyunculara yaşattığı özgürlük hissi nedeniyle övgü alan Mount & Blade II: Bannerlord Epic Games Store’da %20 indirimli olarak satışa sunuldu. Ayrıca oyun taleworlds.com ve Steam’e ek olarak Humble Bundle ve Greenman Gaming gibi partner sitelerde de indirimli fiyattan satılacak.

TaleWorlds 30 Mart’ta Erken Erişim’e çıktığından beri pek çok güncelleme yayınlayarak performans ve kararlılık bakımından oyunu iyileştirmekle kalmayıp eklediği yeni içerik ve özelliklerle oyunu tam sürüme taşıyacak geliştirmeleri yapmaya da devam etti. Oyuna buradan ulaşabilirsiniz.

59,99 TL’ye Mount & Blade II: Bannerlord’u satın alabilirsiniz

Epic Games Store, oyunculara bir kere kullanılabilecek 60 TL’lik Epic kuponu vermişti. Bu kuponu kullanarak Mount & Blade II: Bannerlord’un fiyatını 59,99 TL’ye kadar düşürebiliyorsunuz.

%20 İndirimle Mount & Blade II: Bannerlord, Epic Games Store'a Geldi

Mount & Blade II: Bannerlord Hakkında

Mount & Blade II: Bannerlord strateji ve aksiyon rol yapma türlerini birleştiren bir oyundur. Oyun, TaleWorlds Entertainment’ın dünya çapında büyük başarı elde eden bir önceki oyunu olan Mount & Blade: Warband’in öncesinde geçen olayları konu almaktadır. Bannerlord Orta Çağ’ın siyaset ve savaş sistemlerinin farklı yönlerini yansıtan oynanışıyla, oyunculara tek kişilik oyun modunda kendi karakterlerini ve hikâyelerini yaratma imkânı veriyor.

%20 İndirimle Mount & Blade II: Bannerlord, Epic Games Store'a Geldi

%20 İndirimle Mount & Blade II: Bannerlord, Epic Games Store'a Geldi %20 İndirimle Mount & Blade II: Bannerlord, Epic Games Store'a Geldi

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

2 Yorum

  1. İyi çalışmalar teknodiot. Oyunu 59.99 a nasıl alabileceğimi anlayamadım. Yardımcı olabilir misiniz?

    1. Epic Games Store, oyunculara bir kere kullanılabilecek 60 TL’lik Epic kuponu vermişti. Bu kuponu kullanarak Mount & Blade II: Bannerlord’un fiyatını 59,99 TL’ye kadar düşürebiliyorsunuz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu