Tiktok Takipçi Satın Al

Mount & Blade II: Bannerlord Duvar Kağıtları (İndir)

Mount & Blade II: Bannerlord duvar kağıtlarını sizlere sunuyor olacağız.

Bizde çıkışından bu zamana kadar popülerliğini koruyan Mount & Blade II: Bannerlord duvar kağıtları çeşitlerini sizlere sunuyoruz.


Türkiye’nin en başarılı oyun stüdyolarından biri olan TaleWorlds Entertainment, çıkışı dünya çapında milyonlarca oyuncu tarafından beklenen oyunu Mount & Blade II: Bannerlord’un 30 Mart 2020’de erken erişime açılmıştı.

İlk Mount & Blade oyunuyla erken erişim modelinin öncülerinden biri olan TaleWorlds, Bannerlord’u erken erişime açarak oyunu heyecanla bekleyen hayranları da geliştirme sürecinin bir parçası haline getirmeyi hedefliyor. Stüdyo ayrıca böylelikle ortaya çıkacak nihai ürünün kalitesini de kullanıcılardan gelen geribildirimler ile artırmayı amaçlıyor. 30 Mart 2020’de erken erişime açılmıştı.

Mount & Blade II: Bannerlord Duvar Kağıtları (İndir)

İlgili Makaleler

Mount & Blade II: Bannerlord Hakkında

Mount & Blade II: Bannerlord strateji ve aksiyon rol yapma türlerini birleştiren bir oyundur. Oyun, TaleWorlds Entertainment’ın dünya çapında büyük başarı elde eden bir önceki oyunu olan Mount & Blade: Warband’in öncesinde geçen olayları konu almaktadır. Bannerlord Orta Çağ’ın siyaset ve savaş sistemlerinin farklı yönlerini yansıtan oynanışıyla, oyunculara tek kişilik oyun modunda kendi karakterlerini ve hikâyelerini yaratma imkânı veriyor.

Mount & Blade Bannerlord Duvar Kağıdı (İndir)

Mount & Blade II: Bannerlord’un yüksek çözünürlükteki duvar kağıtlarını indirmek için buraya tıklayarak ilgili Google Drive dosyası üzerinden bilgisayarınıza ve mobil cihazınıza indirebilirsiniz. İyi oyunlar, iyi eğlenceler!

Mount & Blade II: Bannerlord Duvar Kağıtları (İndir) Mount & Blade II: Bannerlord Duvar Kağıtları (İndir)

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu