Motorola Razr 2019 Yeni Görüntüler Ortaya Çıktı - TeknoDiot.com

Motorola Razr 2019 Yeni Görüntüler Ortaya Çıktı

Abone Ol 

Yeniden tasarlanan Motorola Razr 2019 modelinin yeni görüntüleri ortaya çıktı.

Motorola, 13 Kasım’da “yeniden keşfedilen ikonunu” açığa çıkarmaya hazırlanıyor ve ilk render görselleri ortaya çıktı.

Evan Blass, promosyon reklamı olarak göründüğü gibi, telefonun bir resmini paylaştı. Ana ekranın yanı sıra menteşe mekanizmasının ve cihazın alt kısmının net bir çekimini görüyoruz. Alt kısım çıkıntı yapar ve parmak izi tarayıcıya benzeyen belirgin bir şekilde yerleştirilmiş bir düğmeye sahiptir.

Motorola Razr 2019 ortaya çıktı

Birkaç başka düşük çözünürlüklü görüntü de ortaya çıktı, bu da bize cihazın profiline bir göz attı. İlki, menteşe mekanizmasının arkasını ve ikincil ekranda telefonun üst yarısına yerleştirilmiş bir belirti gösteriyor.

Ayrıca, telefonu 2004’teki orijinal Motorola Razr V3‘e benzeyen kapalı konumda da görüyoruz. Geçmiş söylentilere göre, Razr, dışarıda 600x800px ikincil ekranlı 6.2 inç OLED ana ekranla birlikte gönderilecek. Snapdragon 710‘un 4/6 GB RAM ve 128 GB depolama ile eşleştiği dümende olduğuna inanılıyor. Pil 2.730mAh ile gelecek.

Motorola Razr 2019 Yeni Görüntüler Ortaya Çıktı

Göz atın:   Turkcell Teknoloji Ar-Ge Merkezi Sektörün En İyisi Seçildi

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu