Tiktok Takipçi Satın Al

Amazon, Apple AirPods Rakibi ‘Echo Buds’ İsimli Kulaklığını Tanıttı

Amazon’un kendilerine ait olan Alexa ile kendi kablosuz kulaklık setini tanıtacağı söylentileri doğru çıktı. Amazon, Apple AirPods Rakibi ‘Echo Buds’ isimli kulaklığını tanıttı.

Söylentilerin doğru olduğu ortaya çıktı, çünkü Amazon resmen Echo Buds isimli yeni kablosuz kulaklığını tanıttı.


Amazon‘a göre, Echo Buds, iki dış mikrofon ve kulaklık başına bir iç mikrofonla birlikte gelecek bir dizi kablosuz kulaklık seti. Bu şekilde dizayn edilmiştir, böylece nerede olursanız olun, sesini kullanarak Alexa’yı arayabileceksiniz. Aslında Amazon’un, Apple’ı kullandıkları gürültü engelleyici teknolojisi ile alt ettiği anlaşılıyor.

Alexa’yı kulaklarınıza getiren Echo Buds aynı zamanda Siri ve Google Asistan desteğine de sahip. Dolayısıyla kullanıcı istediği asistanı kullanmakta özgür. Amazon’un yeni kulaklığı bugün ABD’de ön satışa çıkıyor.

Amazon, Apple AirPods Rakibi 'Echo Buds' İsimli Kulaklığını Tanıttı

Aynı zamanda bir IPX4 derecesine sahip olacaktır; bu, su sıçraması, ter veya hafif yağmurun cihaza zarar vermemesi durumunda suya dayanıklı olduğu anlamına gelir. Amazon, Echo Buds‘un her şarjla 5 saate kadar dayanacağını ve beraberindeki taşıma çantasında üç ilave kulak yastığı ile geleceğini de söyledi.

Yeni kulaklığın fiyatı da üretici şirketi düşününce oldukça ucuz sayılabilecek nitelikte. Echo Buds, yalnızca 129 dolarlık (yaklaşık 730 TL) fiyat etiketine sahip. Kulaklıkların ses kalitesi konusunda ise şu anda genel bir hüküm olmamasına rağmen iyi bir şey bekleyebileceğimizi söyleyebiliriz. Aktif gürültü engelleyici özelliğini en efektif şekilde getirebilmek için Bose firmasıyla çalışan Amazon, kulaklıklar kutudan çıkmadan güven vermeyi başardı diyebiliriz.

 

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu