AMD

Motorola One Zoom Hakkında Yeni Detaylar

Motorola One Zoom, geçtiğimiz haftalarda yayılan birçok sızıntı nedeniyle, manşetlerde tanıdık bir akıllı telefon olmaya devam ediyor.

Motorola One Zoom hakkında bazı özelliklerinden birkaçını biliyoruz. Motorola One Zoom hakkında yeni detaylar ortaya çıkmaya devam ediyor.

Motorola One Zoom, 4GB RAM ile Snapdragon 675 işlemcisini içeriyor. Akıllı telefon 128GB Dahili Depolama ile birlikte gönderilecek ve microSD genişletmeyi desteklemekte. Motorola One Zoom’un orijinal Motorola One Pro’nun “Amazon” bir çeşidi olduğunu kaydetmeye değer. Bu nedenle, Android One ile gelmeyecek, ancak derin bir Alexa entegrasyonu içerecektir.

Motorola One Zoom Hakkında Yeni Detaylar

Motorola One Zoom özellikleri

Bir Yakınlaştırma, ekran altı parmak izi tarayıcılı 6,4 inç 19:9 FHD + Süper AMOLED ekrana sahiptir. Ahizenin ekranı ayrıca üstte 25MP f / 2.0 selfie fotoğrafçısını içeren küçük bir kesme özelliğine sahiptir. Arka tarafta Motorola’nın logosu ve dört atıcıdan oluşan dikdörtgen bir kamera konumu mevcut.

Ayrıca, bu Quad-Camera kurulumunda Dual OIS ve 16MP ultra geniş açılı ünite ve 8MP telefoto ünitesiyle birlikte primer sensör olarak 48MP ünite bulunur. Dördüncü sensör muhtemelen bir derinlik modülüdür. Kamera departmanı 3x optik ve 5x hibrid zoom, 30FPS’de 4K video ve 60FPS’de 1080p videolar sunacak. Motorola One Zoom, 4GB RAM ile Snapdragon 675 işlemcisinden gücünü alacak.

Motorola One Zoom 190 gram ağırlığında olacak ve P2i nano kaplamaya sahip olacak. Cihaz 18W hızlı şarj desteği ile 4.000 mAh batarya yer alacak.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu