«
Açılır Ön Kameralı Huawei Y9 Prime 2019 Sızdırıldı Akıllı Telefon Haberleri Huawei Haberleri

Çinli üretici Huawei, yaklaşmakta olan Huawei Y9 Prime 2019’un açılabilir bir ön kamerası ve üç arka kamerası olacağını ortaya çıktı.

Huawei Y9 Prime 2019’un ön yüzü, P Smart Z’nin tasarımına benzer bir tasarıma sahip. Her iki cihaz da aslında aynı olmayan farklı isimler olsa bile aynı şeyi geçebilir.

Sızdırılan Huawei Y9 Prime 2019 neredeyse P Smart Z ile aynı özelliklere sahip. Fotoğraflar aynı zamanda arkalarında da benzer iki tonlu bir yüzeye sahip olduğunu gösteriyor.

Açılır Ön Kameralı Huawei Y9 Prime 2019 Sızdırıldı Akıllı Telefon Haberleri Huawei Haberleri

Huawei Y9 Prime 2019 özellikleri

Böylece FHD + çözünürlük ve % 91 ekran / gövde oranına sahip 6,59 inç ekran mevcut. 4GB RAM ve 128GB depolama alanıyla gelmekte.

Gücünü Kirin 710F işlemcisinden alacak olan Huawei Y9 Prime 2019, üçlü arka kamerara 16MP f / 1.8 sensör, ultra geniş açılı lensli 8MP f / 2.4 sensör ve 2MP f / 2.4 derinlik sensörü bulunuyor.

Kameralar dikey olarak sol tarafa yerleştirilmiş ve iki sensör aynı yuvaya sahipken, üçüncüsü ayrı olarak yerleştirilmiş. Ön kamerası kızaklı yani açılabilen kapanabilen bir kamera düzeneğine sahip.

USB Tip C ve arka kısımda parmak izi tarayıcısı yer alıyor. 4.000mAh batarya bulunmaktadır. Söylenti fiyatının, P Smart Z’nin perakende fiyatından daha ucuz olan (279 € / ~ 313 €) 300 dolar altında olduğu söyleniyor. 


Bir Cevap Yaz

Buğra Noyan Hakkında

Buğra Noyan

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu olan, akıllı telefonlara düşkün, Android gurusu ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta. mobil fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *