Motorola Moto G8 Power GeekBench'te Görüldü! - TeknoDiot.com

Motorola Moto G8 Power GeekBench’te Görüldü!

Abone Ol 

Motorola Moto G8 Plus ve Moto G8 Play birkaç aydır piyasada mevcut ancak Moto serisinin bir Power üyesi sadece bir söylenti de olabilir.

Muhtemelen MWC 2020’deki değişiklikle ilgili ve şimdi yakında piyasaya sürülmesini önermek için Moto G8 Power GeekBench’te görüldü. Daha önce bunun sızıntı olduğunu doğrulamakta.

Motorola Moto G8 Power GeekBench'te Görüldü!

G8 Power’ın 18 W şarjla 6,36 inç, FullHD IPS ekran, 16MP + 8MP + 8MP + 2MP dört kamera kurulumu ve 5.000 mAh pil ile desteklenmesi bekleniliyor.

Moto G8, 6.39 inç ekrana, bir 8MP kameraya daha az ve 10W şarj ile daha küçük 4.000 mAh bataryaya sahip olacak diye söylentiye sahip. Yonga seti ikisi arasında paylaşılmalıdır. Diğer farklılıkların ön kamera çözünürlüğünü, NFC desteğini ve kullanılabilir depolama ve RAM katmanlarındaki küçük farklılıkları içerdiği söyleniyor.

Göz atın:   Motorola Edge+ Geekbench'te Ortaya Çıktı

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Başa dön tuşu