Motorola Moto E6 Plus Üç Farklı Renk Seçeneğiyle Geliyor

Yeni sızıntılar Moto E6 Plus’ın üç farklı renk seçeneğiyle geleceğini ortaya koyuyor. Ayrıca, ahizenin temel tasarımının geçen hafta canlı görüntülerde gördüğümüze benzer olduğunu onaylanmış oluyor.

Moto E6 Plus modeli üç farklı renk seçeneğiyle gelecek. Bunlar kiraz kırmızısı, tunç grisi ve grafiti grisi olmak üzere üç farklı renk seçeneği ile piyasaya çıkacak.

Moto E6 Plus arkasında bir çift kamera ile gelecek. Şirketin E serisi her zaman bir bütçe dizilimi olmuştur, bu yüzden kurulumun portreler için ortalama 2MP ikincil sensörlü bir 13MP sensörden oluşacağı bildirildi.

:: Moto E6 Plus Çalışırken Görüntülendi

Motorola logosunun içinde bir parmak izi sensörü olacak şekilde tasarlanmış durumda. Önde ise 8MP kamera barındıran bir çentik mevcut olacak. 2GB / 4GB RAM ve MicroSD ile genişletilebilen 32GB / 64GB ROM’lu MediaTek P22 yonga seti ile geldiği söyleniyor.

Moto E Plus modellerinde her zaman büyük bataryalar bulunur. Bu yüzden E6 Plus’ın 4000mAh  batarya ile gelmesini bekleniyor. İşleyiciler ayrıca altta bir MicroUSB bağlantı noktasını da doğrular.

Motorola Moto E6 Plus Üç Farklı Renk Seçeneğiyle Geliyor

Abone Ol 

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Oyuncu Ekipman Çekilişi
10 KİŞİYE OYUNCU EKİPMANI HEDİYE EDİYORUZ!
10 KİŞİYE OYUNCU EKİPMANI HEDİYE!
ÇEKİLİŞE KATIL!