Moto E6 Plus Çalışırken Görüntülendi - TeknoDiot.com

Moto E6 Plus Çalışırken Görüntülendi

Abone Ol 

Moto E6 Plus’ın Geekbench’te görülmesinden sonra uzun bir zaman sonra bu sefer Moto E6 Plus çalışırken görüntülendi.

takipçi satın al
takipçi satın al

Moto E6 Plus’ın Geekbench’te görülmesinden bu yana iki aydan fazla bir süre geçti ancak bundan sonra telefon hakkında bugüne kadar hiçbir şey duyulmadı. Birkaç yüksek kaliteli çalışırken olarak telefonu internette sızdırılmış durumda.

Fotoğrafların kaynağı Roland Quandt (@rquandt) ve fotoğraflar Moto E6 Plus’ın su damlası çentiğine sahip olduğunu gösteriyor.

Telefonun arkası, çift arka kameralara ev sahipliği yapıyor ancak Moto E5 Plus’ın aksine, kameralar dairesel bir yuvada değil, sol tarafta dikey olarak düzenlenmiş durumda.

Bir LED flaş ve mikrofon aşağıda otururken iki sensör bir arada durur. Ayrıca arkasındaki Motorola logosunun altına gömülü bir parmak izi sensörü de var. Fotoğraflar ayrıca Moto E6 Plus’ın kasasının sağ tarafında güç düğmesine ve ses düzeyine sahip olduğunu gösteriyor. Arka da parmak izi okuyucusu yer alıyor.

Moto E6 Plus Çalışırken Görüntülendi

Telefon Android 9 Pie ile kutudan çıkacak ve çift SIM desteğine sahip olacak. Fotoğrafların hiçbiri alt ve üst göstermiyor, bu yüzden sahip olduğu port türünü ve bir ses girişi olup olmadığını onaylayamıyoruz.

Geekbench, Moto E6 Plus’ın MediaTek’in 2 GB RAM ile eşleştirilen Helio P22 işlemcisi tarafından destekleneceğini zaten açıkladı. Açıldığında da 3GB RAM sürümü olmalıdır. Selefi gibi büyük bir batarya kapasitesiyle gelip gelmeyeceğini bilmiyoruz ancak Motorola Moto E6’yı Moto E5’tekinden daha küçük bir batarya kapasitesiyle gelecek gibi duruyor.

Göz atın:   Roketsan’dan Uzaya Roket!

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
çekiliş
Gametech Oyuncu Ekipman Çekilişi Başladı!
Oyuncu Ekipman Çekilişi Başladı!
TIKLA, KATIL!