Motorola Katlanabilir Telefon Üzerinde Çalışıyor! - TeknoDiot.com

Motorola Katlanabilir Telefon Üzerinde Çalışıyor!

Abone Ol 

MWC 19’da katlanabilir akıllı telefon tanıtan birkaç üretici mevcuttu Motorola’da bu durumdan geride kalmak istemiyor. Motorola şirketi, katlanabilir telefon üzerinde çalışmalara başlamış durumda.

Motorola, geçen yıl ortaya çıkan prototipinde detaylandırılan katlanır telefonunu henüz tanıtmaya hazır değil. Ancak Motorolar, yakında çıkacak olan katlanabilir bir akıllı telefon üzerinde çalıştığını doğruladı.

Motorola’nın küresel ürün başkan yardımcısı Dan Dery, “piyasadaki diğer herkesten daha geç bir niyetimiz olmadığını” söyledi . Samsung, Nisan ayında katlanabilir akıllı telefonu Galaxy Foldû piyasaya sürecek. Huawei’nin Mate X modeli bu yıl içerisinde piyasaya sürülecek. Motorola muhtemelen katlanabilir telefonunu önümüzdeki birkaç ay içinde tanıtması planlanıyor.

Motorola Katlanabilir Telefon Üzerinde Çalışıyor!

pubg mobile uc satın al
pubg mobile uc satın al

Motorola’nın küresel ürün başkan yardımcısı Dan Dery’nin Engadget’e söylediklerinden Motorola’nın katlanabilir akıllı telefonunun diğerlerinden farklı olacağını düşünüyoruz. Dan Dery; “Üstünde plastik film olan bir plastik OLED cihazı test ettik. Tırnaklarınızla dokunmanız gerçeği onu çiziyor. Hemen kısa bir ömre sahip aslında.” dedi. Motorola’nın katlanabilir telefonu netlik kazandıkça sizlere yeni bilgiler aktarmaya devam edeceğiz.

Göz atın:   Motorola Moto E6 Resmi Olarak Duyuruldu!

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu