«
Motorola Katlanabilir Telefon Üzerinde Çalışıyor! Akıllı Telefon Haberleri

MWC 19’da katlanabilir akıllı telefon tanıtan birkaç üretici mevcuttu Motorola’da bu durumdan geride kalmak istemiyor. Motorola şirketi, katlanabilir telefon üzerinde çalışmalara başlamış durumda.

Motorola, geçen yıl ortaya çıkan prototipinde detaylandırılan katlanır telefonunu henüz tanıtmaya hazır değil. Ancak Motorolar, yakında çıkacak olan katlanabilir bir akıllı telefon üzerinde çalıştığını doğruladı.

Motorola’nın küresel ürün başkan yardımcısı Dan Dery, “piyasadaki diğer herkesten daha geç bir niyetimiz olmadığını” söyledi . Samsung, Nisan ayında katlanabilir akıllı telefonu Galaxy Foldû piyasaya sürecek. Huawei’nin Mate X modeli bu yıl içerisinde piyasaya sürülecek. Motorola muhtemelen katlanabilir telefonunu önümüzdeki birkaç ay içinde tanıtması planlanıyor.

Motorola Katlanabilir Telefon Üzerinde Çalışıyor! Akıllı Telefon Haberleri

Motorola’nın küresel ürün başkan yardımcısı Dan Dery’nin Engadget’e söylediklerinden Motorola’nın katlanabilir akıllı telefonunun diğerlerinden farklı olacağını düşünüyoruz. Dan Dery; “Üstünde plastik film olan bir plastik OLED cihazı test ettik. Tırnaklarınızla dokunmanız gerçeği onu çiziyor. Hemen kısa bir ömre sahip aslında.” dedi. Motorola’nın katlanabilir telefonu netlik kazandıkça sizlere yeni bilgiler aktarmaya devam edeceğiz.


Bir Cevap Yaz

Buğra Noyan Hakkında

Buğra Noyan

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu olan, akıllı telefonlara düşkün, Android gurusu ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta. mobil fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *