bayigram.com

Xiaomi’nin Oyuncu Odaklı Akıllı Telefonu “Black Shark” Gözüktü!

Çinli dev teknoloji üreticisi Xiaomi‘nin oyuncuları sevindirecek canavar akıllı telefonu Black Shark kendini gösterdi. Xiaomi’nin oyun odaklı akıllı telefonu olan Black Shark, canlı görüntülendi.

Xiaomi ülkemizde oldukça kitlesi olan bir marka olma yolunda emin adımlar ile ilerlemekte. Ülkemizde henüz resmi olarak giriş yapmamış olsa da ülkemizde fiyat/performans tanımının en iyi örneklerinden olmasından dolayı kullanıcılar Xiaomi’ye yönelmekte. Bu yönelme gerçekten iyi tarafa gidiyor. Çinli firma Xiaomi, şimdi ise yeni oyunculara yönelik bir akıllı telefon peşinde. Kollarını Xiaomi Black Shark‘a sıvamış durumdalar.


Xiaomi Black Shark sonunda kendini gösterdi. Xiaomi ilk başlarda pek ipucu vermemişti ancak sızıntılar başladı bile. Son zamanlardır fazla göreceğiz gibi bu tür cihazları. Dünyanın oyuncu ekipman markası olan Razer’da geçmiş aylar içerisinde oyuncu odaklı Razer Phone akıllı telefonunu tanıtmıştı ancak işler istedikleri gibi gitmemişti. Xiaomi bunu becerecek gibi duruyor. Tasarım anlamında bir el konsoluna benzediğini söyleyebilir. Xiaomi Black Shark‘ın renk seçimi ise fıstık yeşili tercih edilmiş. Renk seçimi olarak Razer ile benzerlik söz konusu.

[ilgiliicerik icerik_id=”10344″]

Sızdırılan ilk görsel olarak cihazın arka tarafı netleşmiş durumda. Çift arka kamera ile gelmesi netleşen model, LED flaş özelliği de olacak. Xiaomi Black Shark’ın teknik özellikleri henüz belli değil ancak, 4000mAh batarya ile gelebilir. Bununla birlikte Snapdragon 845 yonga seti ile gelmesi bekleniyor. Cihazda IP68 sertifikası da bulunacak. Son zamanların en popüler ekran oranı olan 18:9 ekran oranı kullanılması muhtemel gibi gözüküyor. Ekran kısmında 2160 x 1080ekran çözünürlüğe sahip bu ekran 120 Hz tazeleme oranına sahip olacak. 8 GB RAM ile gelecek. Son olarak, Nintendo Switch gibi aksesuarlar, cihazda desteklenecek. Henüz ne zaman tanıtılacak belli değil.

Xiaomi'nin Oyuncu Odaklı Akıllı Telefonu "Black Shark" Gözüktü!

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu