Moto G Stylus Gerçek Çekimleri Asıl Tasarımını Ortaya Çıkardı!

Son zamanlarda gizemli bir Motorola akıllı telefonun bir görüntüsünü bir stylus ile paylaşmıştı. Başlangıçta, bazıları Motorola Edge + akıllı telefon olabileceğini varsaydı ve daha sonra Edge + ‘nın Motorola’nın yaklaşmakta olan amiral gemisi telefonu olarak geleceği ortaya çıktı.

Yeni bir sızıntı, telefonun Moto G Stylus olarak geleceğini açıkladı. Moto G Stylus’un üretim öncesi ünitesinin yeni canlı çekim seti, ön ve arka tasarımını gerçek anlamda ortaya koydu.

Moto G Stylus Gerçek Çekimleri Asıl Tasarımını Ortaya Çıkardı!

Moto G Stylus, temel gibi görünen kalemi ile görülebilir. Samsung’un amiral gemisi cihazlarıyla birlikte gelen S-Pen kalemi kadar gelişmiş değil. Görüntülerin hiçbiri cihazdaki prob ucu bölmesini göstermiyor.

Moto G Stylus Gerçek Çekimleri Asıl Tasarımını Ortaya Çıkardı!

Görüntülerden biri ekran kalemi ile birlikte kullanılabilecek bir Notlar uygulamasını gösteriyor. Sofia + ve model numarası XT-2043-4. Telefonun arka tarafında dörtlü kamera kurulumu var. Cihazın arka tarafına parmak izi sensörü ile yerleştirilmiş bir Motorola logosu yerleştirilmiştir.

Sızan bilgiler, Moto G Stylus’un 25 megapiksellik bir ön kameraya sahip olduğunu ortaya koydu. Arka kamera kurulumuna 48 megapiksel ana lens yerleştirilmiştir. Telefonun 6.36 inç ekranla donatılmış olduğu söyleniyor.

Moto G Stylus Gerçek Çekimleri Asıl Tasarımını Ortaya Çıkardı!

Moto G Stylus, Snapdragon 665 mobil platformu ile güçlendirilebilir. 18W hızlı şarj desteği ile gelebilecek 5.000mAh’lik bir pil ile desteklenilebilir. Telefonun Android 10’un yakın bir stok sürümüyle yüklenmesi bekleniyor.

Abone Ol 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Oyuncu Ekipman Çekilişi
10 KİŞİYE OYUNCU EKİPMANI HEDİYE EDİYORUZ!
10 KİŞİYE OYUNCU EKİPMANI HEDİYE!
ÇEKİLİŞE KATIL!