Moto E6 Play Lansmanı Öncesi Tasarım Ortaya Çıktı! - TeknoDiot.com

Moto E6 Play Lansmanı Öncesi Tasarım Ortaya Çıktı!

Abone Ol 

Motorola Moto E6 Play olduğuna inanılan bir akıllı telefonun görüntüleri iki renk seçeneğiyle ortaya çıktı.

Bu sızıntı Motorola G8 Plus ve yakın zamanda duyurduğu G8 Play’in izinden geliyor. Şimdi, akıllı telefonun 24 Ekim’de Brezilya’da Moto G8 serisi ile birlikte resmiyete kavuşacağı tahmin ediliyor.

En son resimler, Moto E6 Play’in mavi ve siyah renk seçenekleriyle kullanılabileceğini onaylıyor. Tasarım öğeleri, arka panele monte edilmiş bir parmak izi tarayıcı ve bir LED flaş modülüne sahip tek bir kamera kurulumu içerir. Motorola E6 Play’in düşük kaliteli yerleşimi göz önüne alındığında bu şaşırtıcı değil.

Moto E6 Play özellikleri

Moto E6 Play Lansmanı Öncesi Tasarım Ortaya Çıktı!

pubg mobile uc satın al
pubg mobile uc satın al

Akıllı telefonun en boy oranı 16:9 veya 18:9 olan kapasitif bir dokunmatik ekrana sahip olması bekleniyor. Akıllı telefon geleneksel bir tasarıma sahip, üç tarafı kalın alt çene ile masif çerçevelere sahip. Her üç düğme de cihazın sağ kenarına yerleştirilirken, alt kenar microUSD bağlantı noktasını barındırır.

Ön kamera üst çerçeveye yerleştirilirken, üst kenar 3.5mm kulaklık portuna sahiptir. Arka panel, fiyat/performans telefonlar için tercih edilen malzeme plastikten oluşur. Parmak izi tarayıcı, tasarıma hoş bir dokunuş katmış ve Motorola logosunun içine yerleştirilmiştir. Cihaz muhtemelen Android 9.0 Pie’i kullanıma hazır halde çalıştırıyor. Akıllı telefonun teknik özelliği hakkında bilgi yok.

Moto E6 Play Lansmanı Öncesi Tasarım Ortaya Çıktı!

Motorola muhtemelen E6 Play’i Moto G8, Moto G8 Plus ve Moto G8 Play telefonlarını 24 Ekim’de sergileyecek. Akıllı telefonları duyurduktan kısa bir süre sonra satışta olabilir.

Göz atın:   Lenovo'dan 10.1 İnç Ekran ve Snapdragon 625'li Yeni Tablet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu