Tiktok Takipçi Satın Al

Monster Hunter Rise, Switch İçin Sınırlı Süreli Demosu Çıktı

Capcom, Nintendo Switch sahipleri için güzel bir Yılbaşı hediyesi sunuyor. Artık Monster Hunter Rise için etli bir demonun keyfini çıkarabilirsiniz.

Ancak dikkat edin, demo yalnızca 1 Şubat’a kadar kullanılabilir. Bu nedenle, en kısa sürede indirdiğinizden emin olun. Rise! Hakkında daha fazlasını görmek ve öğrenmek için aşağıdaki Dijital Etkinliği izleyin!


Monster Hunter Rise, 26 Mart’ta yalnızca Nintendo Switch için çıkacak. Önceki Monster Hunter World’ün çoklu platforma geçerek aksiyon-RPG serisinin en başarılı girişlerinden biri haline geldiği düşünüldüğünde bu biraz şaşırtıcı.

Nintendo kullanıcıları bununla ünlü bir şekilde toz içinde kaldı. Bu nedenle, Rise’ın bu büyük oyuncu tabanının ihtiyaçlarını karşılaması şüphesiz çok güzel. Ancak hikaye devam ediyor.

Geçtiğimiz ay Capcom sızıntılarını inceleyen kullanıcılar, Monster Hunter Rise’ın durumu hakkında merak edilen detayları keşfetti. Şirketin dahili belgelerine göre, Nintendo Capcom’a 2 milyon dolar ödedi. Buna karşılık, Monster Hunter Rise, 9 ay boyunca Switch’e özel olarak kalacak.

Bu sürenin sonunda, oyunun PC’de başlayacağı söyleniyor. Ne PlayStation ne de Xbox bağlantı noktalarından bahsedilmemesi oldukça ilginç. Monster Hunter World’ün bu sistemlerdeki popülaritesi ile kulağa çok basit geliyor.

Yine de, Monster Hunter Rise’ı oynayabileceklerinden emin olan tek kişi, şimdilik Switch kalabalığı. Ve heyecanlanmak için iyi nedenleri var. Rise, geçişi neşeli bir hava olayına dönüştüren ‘Wirebug’ gibi oldukça güzel yeni eklemeler ekler.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu