Tiktok Takipçi Satın Al

Monster Aryond A27 V1.2 Curved Oyuncu Monitörü Tanıtıldı

Monster Notebook, yüksek performanslı dizüstü bilgisayar ve ergonomik oyuncu ekipmanlarından oluşan Monster Notebook ekosistemini zenginleştirmeye devam ediyor. Monster Notebook ailesinin en genç üyesi Aryond A27 V1.2 oyuncu monitörü, ileri teknoloji donanımı ve keskin görüntü kalitesiyle, oyuncuların ve görsel içerik üretimi alanında çalışan profesyonellerin beğenisine sunuldu.

Monster Notebook, yüksek performanslı dizüstü bilgisayar ve ergonomik oyuncu ekipmanlarından oluşan Monster Notebook ekosistemini zenginleştirmeye devam ediyor. Monster Notebook ailesinin en genç üyesi Aryond A27 V1.2 oyuncu monitörü; ileri teknoloji donanımıyla akıcı ve gerçekçi bir görüntü sunarken Curved ekran özelliğiyle benzersiz bir monitör deneyimi vadediyor.


Oyunlardan maksimum verim almak isteyen oyun severler ve kreatif alanda çalışan profesyoneller için tasarlanan Aryond A27 V1.2; 240 Hz yüksek ekran yenileme hızı, 1920×1080 çözünürlüğü ve VA teknolojisine sahip paneliyle dikkat çekiyor. 1ms tepkime süresi, 3000:1  kontrast değeri, %119,9 SRGB profesyonel renk gamı ve HDR10 özellikleriyle geliştirilerek canlı, etkileyici ve gerçekçi bir deneyim sunuyor.

Monster Aryond A27 V1.2 Curved Oyuncu Monitörü Tanıtıldı

Curved panel sayesinde daha geniş görüş alanı, daha gerçekçi görsel deneyim

27 inç boyutu, 16:9 oranı, incecik çerçevesi ve geniş curved panel tasarımıyla gelen Aryond A27 V1.2 monitörler, yüksek tempo gerektiren oyunlarda dahi göz konforundan taviz vermeyerek gerçekçi bir oyun deneyimi vadediyor. Farklı kullanım ihtiyaçları düşünülerek birden çok amaca uygun kullanım sunmak üzere geliştirilen yeni Aryond monitörler; standart, film, fotoğraf ve oyun olmak üzere dört farklı görüntü modu arasında geçiş imkânı sunuyor.

Ayrıca, daha iyi bir görsel deneyim sunmak için yırtılma, gecikme ve kayma sorunlarını ortadan kaldıran AMD FreeSync ve NVIDIA G-Sync teknolojileri ile desteklenen Aryond A27 V1.2 monitörler, MRPT teknolojisiyle gölgelenmeyi engelleyerek keskin görüntü kalitesini zirveye taşıyor.

Monster Aryond A27 V1.2 Curved Oyuncu Monitörü Tanıtıldı

Uzun süreli kullanımlar için mükemmel bir ergonomi

Anti-Flicker Teknolojisiyle geliştirilen yeni Aryond monitörler, ışık titreşimlerini engelleyerek ekran başında geçen uzun oyun ve çalışma seansları sonunda gözlerde hissedilen yorgunluk, kaşıntı ve bulanıklık gibi rahatsızlıkları minimuma indiriyor. Ayrıca, Düşük Mavi Işık Filtresi sayesinde, ekrandan yansıyan zararlı mavi ışığın yoğunluğunu azaltıyor.

130 mm yüksekliğindeki ayarlanabilir asansör standı ile sağa ve sola 30 derece dönebilen monitör, arkaya 15 ve öne 5 derece eğilebiliyor. Aynı zamanda 90 derecelik açı formunda da kullanılabilen Aryond A27 V1.2, özellikle uzun saatler boyunca ekran kullanan profesyoneller için ideal görüş açıcısı ve ergonomik bir kullanım pozisyonu sağlıyor.

Göz alıcı renklerin bulunduğu parlak RGB aydınlatması sayesinde görsel ziyafeti dış tasarımına da yansıtan yeni Aryond monitörün bir diğer dikkat çeken özelliği ise 2 Watt gücüne sahip iki hoparlörü ile sesi güçlü bir şekilde iletirken ekstra bir ses kaynağına ihtiyaç bırakmaması. Bu sayede film izlerken, oyun oynarken ve çalışırken konforlu bir deneyim sunuyor.

Monster Aryond A27 V1.2 Curved Oyuncu Monitörü Tanıtıldı

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu