Tiktok Takipçi Satın Al

Meizu 16s Pro, Son Derece Şık Bir Tasarım Sunuyor!

Meizu, en son Meizu 16s Pro amiralini 28 Ağustos’ta bu ayın sonunda açıklayacak. Cihaz, kaputun altındaki en yeni Snapdragon 855 Plus SoC tarafından sürülecek ve AnTuTu kriterinde inanılmaz bir 464.411 puan kazandı.

Cihaz AnTuTu’da göründükten kısa bir süre sonra Meizu’nun başkan yardımcısı Hua Hailiang, Meizu 16sPro’yu ilk kez oluşturdu (yeşil renk seçeneği ile)


Yapımcının kendisinden, üst ve alt çene alanının çevresinde minimal çerçeveler görülebiliyordu. Cihaz ayrıca, tam ekran görüntü elde etmek için yan çerçevelerinin çıkarılmasında etkili olan kavisli bir ekran açması muhtemel. Ön panelinde görünen herhangi bir çentik bölmesi bulunmadığından, selfie kameralarının çoğunlukla üst çerçevesi boyunca yerleştirildiğini rahat bir şekilde görebiliriz.

Meizu 16s Pro, Son Derece Şık Bir Tasarım Sunuyor!

Meizu 16s Pro

Meizu 16s Pro AnTuTu listesinde cihazın bilinmeyen bir ekran boyutunda 2232 x 1080 piksel ekran çözünürlüğü ile geleceğini duyurdu.

Hafıza bölmesinde 6GB RAM ve 128GB dahili depolama alanı olacak. Bununla birlikte söylentiler cihazın ayrıca 12GB RAM ve 512GB dahili depolama alanına sahip birkaç üst seviye modelde de bulunabileceğini öne sürüyor.

Benzer şekilde cihazın muhtemelen üçlü kamera konfigürasyonuna sahip 48 megapiksel bir ana kameraya sahip olduğu söyleniyor. Ön tarafta selfie ve görüntülü görüşme amaçlı 20 megapiksel bir sensör de bulunuyor.

Yazılım açısından, Meizu 16s Pro mevcut Android Pie OS tabanlı şirketin en son Flyme 8 UI’sini kullanan ilk Meizu akıllı telefonu olabilir. Pil kapasitesiyle ilgili herhangi bir ayrıntı olmamasına rağmen, son 3C sertifikası, cihazın 24W hızlı şarjı destekleyeceğini ortaya koydu.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu