AMD

Mobile Legends Türkiye Finalinin Şampiyonu Belli Oldu

Mobile Legends Türkiye finalinin şampiyonu belli oldu.

Türkiye’de ilk defa düzenlenen Mobile Legends: Bang Bang dünya şampiyonasının Türkiye elemelerinde heyecan oldukça büyüktü. 296 takımın katıldığı elemelerde takımlar, büyük ödüle sahip olabilmek için mücadele etti.

24 Ağustos 2019’da Forum İstanbul’da ön elemeler sonucunda finale kalan Evil Esports, Always Team, Kingpins ve Club De Boss takımlarının büyük mücadelesi sonucunda şampiyon belli oldu. Türkiye elemeleri için takımlar toplamda 35 bin TL değerinde bir ödül havuzunun sahibi oldu.

Mobile Legends Türkiye Finalinin Şampiyonu Belli Oldu

Dünya Şampiyonasının Türkiye ayağında şampiyon belli oldu!

14 ülkeden 16 takımın mücadele edeceği M1 Dünya Şampiyonası’nda, Türkiye’den 296 takımın başvurusu ile yapılan ön elemeler 1 ay süren karşılaşmalar sonrasında tamamlandı.

Son dörde kalan takımlar, şampiyonluk için 24 Ağustos 2019’da Forum İstanbul’a kurulan 220 metrekarelik sahnede, tüm taraftarları önünde mücadele etti. Hafta sonları yapılan çeyrek final karşılaşmalarının tamamı Youtube Gaming üzerinden canlı yayınlanırken, final karşılaşmaları ile birlikte toplamda 26 saat canlı yayın gerçekleştirildi.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Ekipman çekilişi
TeknoDiot Oyuncu Ekipmanı ve Steam Cüzdan Kodu Çekilişi
GAMING EKİPMAN ÇEKİLİŞİ YAPIYORUZ!
ŞİMDİ KATIL!