Tiktok Takipçi Satın Al

Motorola Edge+ Geekbench’te Ortaya Çıktı

Snapdragon 865 ve 12GB RAM ile tespit edilen Motorola Edge + Geekbench’te ortaya çıktı.

Motorola’nın Mobil Dünya Kongresi (MWC) 2020’de İspanya, Barselona’da başlamasından bir gün önce 23 Şubat’ta duyurulacak bir amiral gemisi telefonu üzerinde çalıştığı bildiriliyor.


Söz konusu cihazın Motorola Edge + olarak piyasaya sürülmesi bekleniyor. Bu telefonun adı birkaç gün önce tanınmış Evan Blass tarafından ortaya çıkarıldı. Telefonun bir Geekbench listesinde belirlendi ve kilit detayları ortaya çıktı.

Motorola Edge Plus‘ın Geekbench listesi, amiral gemisi bir işlemci tarafından desteklendiğini ortaya koyuyor. Akıllı telefon tek çekirdekli testte 4106 puan aldı. Çok çekirdekli testte 12823 puan aldı. Qualcomm tarafından 1.80GHz temel frekansa sahip bir okta çekirdekli yonga seti tarafından tahrik ediliyor. Anakart alanında “burton” olarak bahsedilir. Burton ismi ilk kez görülmesine rağmen, Snapdragon 865 mobil platformuna atıfta bulunuyor gibi görünüyor.

Motorola Edge Plus ortaya çıktı

Motorola Edge+ Geekbench'te Ortaya Çıktı

Android 10 işletim sistemi, Motorola Edge Plus’ta yer alıyor. Yonga setine 12 GB RAM eşlik ediyor. Motorola Edge + hakkında bilinen tek şey, delikli bir ekran kullanmasıdır. Delgi deliğinin konumunun ekranın sol üst veya sağ üst köşesinde olup olmadığı hakkında hiçbir kelime yoktur. Birkaç ay önce tanıtılan Motorola One Vision, şirketin ilk delme deliği göstergesiydi. Yaklaşan Moto G8 ve Moto G8 Güç telefonlar yumruk delikli ekranlar spor da olacak.

Bir yoktur bir kalemle varacağım yaklaşan Motorola telefon. Bahsedilen telefonda delikli bir ekran da bulunuyor. Ancak, cihazın adı şu anda kaydırmanın altında. Telefonun, X52 5G modem ile entegre olan Snapdragon 765 tarafından besleneceği tahmin ediliyor.

Moto Z2 Force 2017 yılında geldi şirketten son amiral gemisi telefonu oldu. Moto Z3 ve Moto Z4 bundan sonraki yıllarda da resmi gitti dışı amiral gemisi chipsetlerini özellikli. Bu nedenle, 2020, Motorola Edge + ‘ın lansmanı ile Motorola amiral gemisi alanına geri döndüğü için yıl olacak. Snapdragon 865 ile donatılmış olduğu söylendiği için, 5G’ye hazır bir telefon olabilir. ABD’de, telefon Verizon üzerinden satışa sunulacak.

Motorola Edge+ Geekbench'te Ortaya Çıktı

Motorola Edge+ Geekbench'te Ortaya Çıktı Motorola Edge+ Geekbench'te Ortaya Çıktı

Motorola Edge+ Geekbench'te Ortaya Çıktı

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu