Google Asistan'ın Yeni Sesi Belli Oldu - TeknoDiot.com
TeknoDiot.com
 
  

Google Asistan’ın Yeni Sesi Belli Oldu

Google Asistan'ın Yeni Sesi Belli Oldu

Google, Google Asistan’ı seslendirecek yeni ismi açıkladı. Google Asistan artık neredeyse tüm Android cihazlarda kullanılabilir durumda.

Google‘ın Android cihazlar için yer alan sesli asistan servisi olan Google Asistan için yeni bir ses geliyor!

Google Başkan Yardımcısı Manuel Bronstein tarafından hazırlanan bir blog yazısında yeni detaylar aktarıldı. Google Asistan yeni sesinde Amerika’lı ünlü oyuncu Issa Rae’nin sesini kullanacak.

Google Başkan Yardımcısı Manuel Bronstein tarafından yapılan açıklamalarda, ABD’nin ünlü oyuncularından Issa Rae’nin Google Asistan uygulamasına ses vereceği belirtildi.

Google Asistan'ın Yeni Sesi Belli Oldu

Hey Google, Issa gibi konuş

Bu arada yeni seslendirmen oyuncu Issa Rae, şu an için sadece Google Asistan’ın tüm yeteneklerini seslendirmeyecek. Issa Rae, sadece İngilizce konuşabiliyor.

Issa Rae ile Google Asistan’da konuşmak isteyenler ise İngilizce konuşmaları gerekecek. Issa Rae’nin şu an için bazı basit soruları yanıtladığı, ayrıca motive edici bazı sözler söylediği belirtildi.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Microsoft’un Telefon Servisi Geliyor

Adil Anıl Öktem

Huawei Y9 Prime 2019 Yakında Türkiye’de!

Hüseyin Ceylan

Logitech G915 TKL Mekanik Oyuncu Klavyesi Tanıtıldı!

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.