Google Asistan'ın Yeni Sesi Belli Oldu - TeknoDiot.com

Google Asistan’ın Yeni Sesi Belli Oldu

Abone Ol 

Google, Google Asistan’ı seslendirecek yeni ismi açıkladı. Google Asistan artık neredeyse tüm Android cihazlarda kullanılabilir durumda.

Google‘ın Android cihazlar için yer alan sesli asistan servisi olan Google Asistan için yeni bir ses geliyor!

Google Başkan Yardımcısı Manuel Bronstein tarafından hazırlanan bir blog yazısında yeni detaylar aktarıldı. Google Asistan yeni sesinde Amerika’lı ünlü oyuncu Issa Rae’nin sesini kullanacak.

Google Başkan Yardımcısı Manuel Bronstein tarafından yapılan açıklamalarda, ABD’nin ünlü oyuncularından Issa Rae’nin Google Asistan uygulamasına ses vereceği belirtildi.

Google Asistan'ın Yeni Sesi Belli Oldu

Hey Google, Issa gibi konuş

Bu arada yeni seslendirmen oyuncu Issa Rae, şu an için sadece Google Asistan’ın tüm yeteneklerini seslendirmeyecek. Issa Rae, sadece İngilizce konuşabiliyor.

Issa Rae ile Google Asistan’da konuşmak isteyenler ise İngilizce konuşmaları gerekecek. Issa Rae’nin şu an için bazı basit soruları yanıtladığı, ayrıca motive edici bazı sözler söylediği belirtildi.

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu