Tiktok Takipçi Satın Al

MIUI 12 Süper Duvar Kağıtları Tüm Android Cihazlar için Kullanılabilir (İndir)

MIUI 12, bu haftanın başlarında Xiaomi tarafından resmen tanıtıldı. Şirket, Çin’deki tüm uygun cihazlar için ilk kapalı beta sürümlerini bile yayınladı.

Ayrıca, geliştirmenin ilerlemesine göre revize edilecek bir ön güncelleme zaman çizelgesini paylaştı. En yeni Xiaomi Android arayüzünün birçok yeni özelliği var ve en havalılarından biri Süper Duvar Kağıdı. Neyse ki, şimdi tüm Android cihazlarda çalışacak şekilde başarıyla yayınlandı. Sizlerde Süper Duvar Kağıtlarını indirebilirsiniz.


Açık kaynaklı bir platform olan Android, iOS açısından esneklik açısından birçok avantaja sahiptir. Xiaomi MIUI 12 Çin için Beta sürümünü piyasaya sürdüğünde, Süper Duvar Kağıdı APK’ları, ürün yazılımından meraklılar tarafından çıkarıldı.

Şimdi, XDA Geliştiricisi linuxct, bunları Android 8.1 Oreo veya üstü çalıştıran tüm Android cihazlarda çalışmak üzere başarıyla Süper Duvar Kağıtlarını kullanıcılara yayınladı. İlgilenen kullanıcılar, cihazlarında kullanmak için sadece taşınan Süper Duvar Kağıdı APK’larını indirip yüklemelidir.

MIUI 12 Süper Duvar Kağıtları Tüm Android Cihazlar için Kullanılabilir (İndir)

MIUI 12 Süper Duvar Kağıtları telefonlara nasıl yüklenir?

  • Öncelikle buradan Süper Duvar Kağıtları‘nın bulunduğu klasörü indirin. Ardından ZIP dosyası içerisindeki APK dosyalarını çıkartın.
  • Çıkardıktan sonra tüm dosyaları cihazınıza yüklemeniz gerekiyor.
  • Sonrasında buradaki bağlantıya tıklayarak Google Duvar Kağıtları uygulamasını telefonunuza yükleyin. Uygulamayı yükledikten sonra dosyalarınıza erişim için izin vermeniz gerekiyor.
  • Erişim izni verdikten sonra uygulama ana sayfasını aşağıya doğru kaydırın. Animasyonlu Duvar Kağıtları adında bir alt sekme göreceksiniz, bu sekmeyi açın.
  • Animasyonlu Duvar Kağıtları bölümünde az önce yüklemiş olduğunuz Süper Duvar Kağıtlarının yer aldığını göreceksiniz. Buradan istediğiniz süper duvar kağıdına dokunun.
  • Açılan önizleme ekranındaki Duvar Kağıdı Olarak Ayarla seçeneğine dokunun ve hem ana ekran hem de kilit ekranı için duvar kağıdı olarak ayarlayın.

MIUI 12 Süper Duvar Kağıtları Tüm Android Cihazlar için Kullanılabilir (İndir)

MIUI 12 Süper Duvar Kağıtları Tüm Android Cihazlar için Kullanılabilir (İndir)

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu