Microsoft’un Chromium Edge Tarayıcısının Beta Sürümü Yayınlandı! - TeknoDiot.com

Microsoft’un Chromium Edge Tarayıcısının Beta Sürümü Yayınlandı!

Abone Ol 

Microsoft Chromium Edge internet tarayıcısının beta versiyonunu tanıttı. Microsoft Edge beta, bütün Windows ve macOS sürümleri tarafından destekleniyor.

takipçi satın al
takipçi satın al

Çeşitlilik ve seçeneklere sahip olmak genellikle iyi bir şey olsa da, bu bazen de problem yaratabilir. Örneğin bugün piyasada birçok tarayıcı var ve hepsi farklı şekilde oluşturulmuş tarayıcılardır. Uyumluluk söz konusu olduğunda bazı tarayıcılar da işe yarayacak şeyler ve bazı tarayıcılarda ise olumsuz durumlar olabiliyor.

Bu nedenle Microsoft daha önce Google’ın Chromium platformunu temel alarak Edge tarayıcısını yeniden oluşturacaklarını açıklamıştı. Microsoft Chromium Edge nasıl bir tarayıcı olduğunu merak ediyorsanız, Microsoft tarayıcıyı beta testlerinde kullanıma açmaya karar verdi.

Microsoft Chromium Edge beta

Microsoft’un Chromium Edge Tarayıcısının Beta Sürümü Yayınlandı!

Microsoft, test için Chromium tabanlı Edge tarayıcısını ilk kez piyasaya sürmedi. Ancak daha deneysel olan önceki testlerin aksine bu özel beta oluşum düzenli kullanıcıların bunu test etmekte hiçbir sıkıntı çekmemesi için kararlı görünüyor. Microsoft Chromium Edge şimdilik beta olduğu göz önüne alınsa da 1 milyon kez indirildi.

Bir röportajda Microsoft Windows deneyimlerinin CVP’si şöyle dedi: “İnsanların Microsoft Chromium Edge tarayıcısını yükleyip kullanmaları için hazır. Verilerin ötesinde bir grup insanın yorumları ise ‘bu çok iyi, siz beta yapmalısınız, bu tarayıcı beklediğimizden daha istikrarlı.” Tarayıcıya göz atmak isterseniz Microsoft’un web sitesinden indirme linklerine ulaşabilirsiniz.

Göz atın:   Galaxy Note 8'den Yeni Reklam Filmi Geldi!

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
çekiliş
Gametech Oyuncu Ekipman Çekilişi Başladı!
Oyuncu Ekipman Çekilişi Başladı!
TIKLA, KATIL!