Tiktok Takipçi Satın Al

Microsoft’dan Office Kullanıcıları İçin Karanlık Mod Müjdesi!

Microsoft Office 2019 kullanıma sunulmuştu. Microsoft Office için karanlık mod sonunda geldi.

Microsoft tarafından yayınlanan yeni ofis sürümünde Office programlarını baştan tasarladığını görmekteyiz. Yeni sürümle birlikte Word, Excel, PowerPoint, Outlook Project, Visio, Access ve Publisher için çeşitli yenilikler de kullanıcılara sunuldu. Microsoft Office‘in macOS versiyonu için yayınlamış olduğu güncelleme ile birlikte, kullanıcılara Karanlık Mod dahil olmak üzere birçok yeni özelliği kullanıma sundu.


Sunulan yeni özellikler arasında tüm Office uygulamalarına taşınabilecek bir şerit ve kalem kutusu özelleştirmeleri de yer alıyor.

[sp-related style=”light” id=”28505″]

Office 16.20.0 güncellemesi, Karanlık Mod dahil olmak üzere birkaç önemli özelliği de beraberinde getirdi. Yayınlanan güncellemenin notlarına baktığımız da ise Microsoft Office Word,ExcelPowerPoint ve Outlook hizmetlerini macOS Mojave ile daha uyumlu bir hale getirildiği belirtiliyor.

Microsoft'dan Office Kullanıcıları İçin Karanlık Mod Müjdesi!

Böylece uygulamada yaşanılan performans sıkıntılarını gideren Microsoft, diğer Apple ürünlerinin de Office uygulamaları ile daha uyumlu bir şekilde çalışmasına da olanak sağlıyor. Word, Excel, PowerPoint ve Outlook hizmetleri için macOS Mojave ile birlikte tanıtılan Karanlık Mod’da uygulamaya entegre edildiğini belirtelim. 

Office 2019

[sp-related style=”light” id=”30416″]

Yeni sürüm Word’ün odak modunu, erişebilirlik iyileştirmelerini ve bir tercümanı getiriyor. Powerpoint içinse gelen yeni özellikler  Morph geçişleri, SVG ve 3D model, 4K çözünürlükteki videoların dışa aktarımı özelliklerini kullanıcılarına sunuyor.

Gelen yeni sürüm sadece Office programlarına yeni güncellemeler getirmiyor. İşletmeler için Skype Business Server 2019SharePoint Server 2019 ve Project Server 2019 ve Exchange Server 2019′un önümüzdeki haftalarda kullanıma sunalacağını da duyurdu. İlk etapta ticari toplu lisans müşterileri için yayınlanan Office 2019’un ilerleyen haftalarda diğer ticari müşterilere ve bireysel müşteriler için de kullanıma sunulacağını da belirtelim.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu