Tiktok Takipçi Satın Al

Microsoft Surface Duo Beklenenden Daha Erken Tanıtılabilir!

Microsoft Surface Duo Ekim ayındaki Surface etkinliği sırasında resmi olarak tanıtılması bekleniyor.

Windows Central’a göre Surface Duo‘nun çok daha erken lansmanını yapabilirdik. Konuya aşina olduğu söylenen kaynaklara, yazılım ve donanım bitmiştir ve bu da Microsoft’un Duo’yu planlanandan çok önce açıklamasına ve yayınlamasına izin verebiliriz.

En son rapora göre Microsoft, tüm işletim sistemi özelleştirmelerinin Nisan ayı başlarında tamamlanmasını umuyor; Sonuç olarak, Microsoft’un bu yaz için cihazın sınırlı kullanılabilirliğini duyurduğunu, geliştiriciler ve meraklılar için erken bir sürümle duyurduğunu görebiliyoruz. Açılış, Surface Go 2 ve Surface Book 3’ün piyasaya sürülmesinin beklendiği baharda gerçekleşebilir. Cihaz 1350 x 1800 çözünürlüğünde bir çift 5,6 inç ekrana sahip olacak. Ekranlar yan yana açıldığında 8,3 inç ekran oluşturulur.


Microsoft Surface Duo Beklenenden Daha Erken Tanıtılabilir!

Temel Surface Duo modeli, 64GB depolama alanı ile 6GB RAM’e sahip olacak

Duo, geçen yılki amiral gemisi yonga seti olan Snapdragon 855 Mobil Platform tarafından desteklenecek. Bu fiyatı düşürebilir. Telefonun giriş seviyesi sürümünde 6GB RAM ve 64GB depolama alanı bulunacak.

Surface Duo, Samsung Galaxy Fold, Galaxy Z Flip, Huawei Mate X ve Motorola razr gibi katlanabilir bir telefon değil. İkincisi katlanabilir bir ekrana güveniyor. Duo, yan yana açıldığında aralarında dikey bir kenarlık bulunan iki ayrı ekran kullanır. Telefonun ayrıca sadece 360 ​​dereceye katlanmayan, aynı zamanda iki ekranın konumunu da izleyen ve bu bilgilere bağlı olarak kullanıcı arayüzünü değiştirebilen patentli bir menteşe kullanacağı bildiriliyor. Örneğin, Duo’yu baş aşağı V gibi açarsanız, menteşe ekranların bu konumda olduğunu bilecek ve bir çalar saati desteklemek için kullanıcı arayüzünü değiştirecektir.

Muhtemelen dizüstü bilgisayar modu olarak adlandırılan başka bir mod, Duo’yu manzarada tutuyor. Açıldığında, üst ekran bir ekran olarak kullanılacak ve alt ekran sanal bir QWERTY klavye gösterecektir. Cihazı bu kurulumda bir masaya koymak, minyatür bir dizüstü bilgisayar gibi görünmesini sağlayacaktır. Duo ayrıca bir Surface Pen ile birlikte geliyor ve Android’i kullanan ilk Microsoft cihazı. Yani uygulama boşluğu için endişelenerek boşa zaman harcamayın. Bunun yerine, Microsoft ve diğer geliştiricilerin form faktörünü uygulamalarıyla nasıl ele aldıklarını görmek sizi heyecanlandırmalıdır.

Kısa bir süre önce, harici bir ekran olmadan, Duo kullanıcılarının bir “gözetleme” sistemi aracılığıyla saati, bildirimleri ve çağrıları cevaplayabileceklerini söyledik. Ekranın yalnızca bir “gözünü” görmek için cihazı açtığınızda, Duo kullanıcılarının görmesi için bu bilgiler sağlanacaktır.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu