Tiktok Takipçi Satın Al

Microsoft, Skype İçin Büyük Güncelleme Yayınladı

Microsoft, Skype için büyük güncelleme yayınladı. Yayınlanan güncelleme yavaş yavaş kullanıcılar için geliyor.

Microsoft, masaüstü ve mobil cihazlar da dahil tüm desteklenen platformlarda Skype için yeni bir geliştirme paketi yayımladı. Skype 8.55, Windows, Mac, Linux için üç satırlı bir değişiklik günlüğü ile birlikte geliyor.


Her şeyden önce, bu bir topluluk oluşturmanızı ve ardından yalnızca bağlantıyı kullanarak herkesi davet etmenizi sağlayan Meet Now adlı yeni bir özelliktir. Bu yöntem, konuşmaya katılmak için internet üzerinden Skype’ı kullanabildiklerinden, Skype‘a bağlı olmayan kullanıcılarla da çalışır.

Kişisel bilgisayarlar için yapılan güncelleme ayrıca, bu revizyon hakkında herhangi bir ek bilgi olmadan, hata düzeltmeleri ve kararlılık geliştirmeleri içerir.

Microsoft, Skype İçin Büyük Güncelleme Yayınladı

Mobil İyileştirmeler mevcut

Android, iPhone ve iPad’de, Skype güncellemesi aynı zamanda kameradaki geliştirmelerin yanı sıra, Şimdi Tanış özelliğini de içerir. Microsoft şunları açıklar:

“Kamerayı kullanarak uygulamayı daha iyi yönetebilirsiniz: Android platformundaki Skype kullanıcıları, fotoğrafları ve videoları kişiselleştirmedeki diğer iyileştirmelerin yanı sıra, dokümanları (hatta notları) tarama ve gönderme fırsatını yakaladılar.”

Masaüstünde Skype görev çubuğundaki simgesinin tasarımı da dahil olmak üzere, şimdi başlattıktan sonra doğru görüntülenen ek düzeltmeler de vardır. Güncelleme, bölünmüş görünüm modu için iyileştirmeler ve Windows 10‘daki karanlık tema için destek ile Brezilya’nın zaman dilimi için ek iyileştirmeler içerir.

Şimdi bu güncelleme giderek dünya çapındaki kullanıcılara dağıtılıyor ve Microsoft tam dağıtımın birkaç gün sürebileceğini söylüyor.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu