TeknoDiot
     
     
     

Microsoft Office 2019 Kullanıma Sunuldu

Microsoft Office 2019 Kullanıma Sunuldu

Microsoft Office 2019 şu anda Windows ve Mac için kullanıma sunuldu. Yeni sürümde neler var? Gelin birlikte görelim.

Microsoft tarafından yayınlanan yeni ofis sürümünde Office programlarını baştan tasarladığını görmekteyiz. Yeni sürümle birlikte Word, Excel, PowerPoint, Outlook Project, Visio, Access ve Publisher için çeşitli yenilikler de kullanıcılara sunuldu.

Sunulan yeni özellikler arasında tüm Office uygulamalarına taşınabilecek bir şerit ve kalem kutusu özelleştirmeleri de yer alıyor.
Microsoft Office 2019 Kullanıma Sunuldu
Yeni sürüm Word’ün odak modunu, erişebilirlik iyileştirmelerini ve bir tercümanı getiriyor. Powerpoint içinse gelen yeni özellikler  Morph geçişleri, SVG ve 3D model, 4K çözünürlükteki videoların dışa aktarımı özelliklerini kullanıcılarına sunuyor.

Gelen yeni sürüm sadece Office programlarına yeni güncellemeler getirmiyor. İşletmeler için Skype Business Server 2019SharePoint Server 2019 ve Project Server 2019 ve Exchange Server 2019′un önümüzdeki haftalarda kullanıma sunalacağını da duyurdu. İlk etapta ticari toplu lisans müşterileri için yayınlanan Office 2019’un ilerleyen haftalarda diğer ticari müşterilere ve bireysel müşteriler için de kullanıma sunulacağını da belirtelim.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Almanya, Okulların Microsoft Office 365 Kullanmasını Engelliyor

Buğra Noyan

Microsoft Excel Uygulaması Artık Elektronik Tabloya Doğrudan Bir Fotoğraftan Veri Eklemenizi Sağlıyor

Buğra Noyan

Microsoft Office 2019 Yenilikleri Neler?

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.