Tiktok Takipçi Satın Al

Microsoft Word Android’de Rekor İndirme Elde Etti!

Microsoft Word, dünyanın en popüler verimlilik uygulamalarından biridir, bu nedenle uygulamanın Google’ın mobil işletim sistemi Android’de bir başarılı olduğu kanıtlanmış olması şaşırtıcı değildir.

En yeni Google Play Store istatistikleri, Microsoft Word’ün Android sürümünün 1.000.000 (bir milyar) kez yüklendiğini gösteriyor. Microsoft’un diğer Office uygulamalarının yüklenme sayılarıda iyi gidiyor.


Popüler bir elektronik tablo uygulaması olan Excel, Android’e 500’den fazla yüklemeye sahiptir ve aynı şekilde OneNote, PowerPoint ve OneDrive için de geçerlidir. Android için Outlook, Android’de 100 milyondan fazla yüklemeyi geçmiş bulunuyor.

Microsoft Word Android'de Rekor İndirme Elde Etti!

Microsoft Word’dan rekor indirme!

Bu rakamlar mutlaka Google’dan tüm yüklemeler Play Store yansıtmıyor olabilir ancak. Microsoft, bazı Office üreticileriyle Office uygulamalarının aygıtlarına önceden yüklendiği konusunda anlaşmalar yapmaktadır. Örneğin, Office paketini Samsung’un amiral gemisi akıllı telefonlarında bulabilirsiniz.

Ancak ilginç olan, Google Dokümanlar gibi bulut tabanlı hizmetler son birkaç yılda oldukça popüler hale gelse de, çoğu insan ve gerçekten de işletmeler uzun zamandır aşina oldukları bir yazılım olan Microsoft Office‘i kullanmaya devam edeceklerdir, masaüstü platformlarında bile.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu