Tiktok Takipçi Satın Al

Microsoft Yeni Edge Logosunu Tanıttı

Microsoft, tarayıcısını Internet Explorer’ın mirasından uzaklaştırıyor. Microsoft yeni Edge tarayıcısının logosunu tanıttı.

Microsoft, Edge tarayıcısı için yeni bir logosu tanıttı. Yeni görünüm girdabı hem Internet Explorer’ın hem de halefi Edge’in klasik ‘E’sini andırıyor ancak kendisini bu estetik olarak daha farklı görünmekte.


Internet Explorer ve orijinal logosu 1990’lı yıllardaki ilk aile kişisel bilgi işlem dalgası ile eşanlamlıdır ve muhtemelen binlerce yıl boyunca internete erişen portaldır. 2000’lerde popülaritesi Firefox, Apple ve Safari’nin dirilişi ve tabii ki Google Chrome tarafından ciddi şekilde etkilendi.

Microsoft Edge önceden yüklenmiş ve varsayılan tarayıcı olarak ayarlanmış olmasına rağmen milyonlarca kullanıcı Edge yerine Windows PC’de Chrome’u seçti. Bu, kullanıcının Google’ın ekosistemine ve senkronizasyonuna ve aynı zamanda aerodinamik ürüne olan ilgisini göstermektedir. Sürekli güncellemelere rağmen, Edge hala Internet Explorer’ın bilinen bir soyundan geliyor.

Edge’de kullanılan Bing motoru yerine Google’ın arama ürününün de çekiciliği var. Ancak Google’ın meraklı gözlerinden uzak durmak istiyorsanız, o zaman Edge bir çıkış yoludur. aramanızı teslim ediyor ve Microsoft’taki başka bir teknoloji devine veri göz atıyor olsanız bile. Bunun gibi dev şirketlerin bu tür değişikliklere gitmesinde dijital pazarlamanın çok büyük bir etkisi bulunuyor.

Microsoft Edge yeni logosu!

Microsoft Yeni Edge Logosunu Tanıttı

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

3 Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu