TeknoDiot
     
     
     

Microsoft Yeni Edge Logosunu Tanıttı

Microsoft Yeni Edge Logosunu Tanıttı

Microsoft, tarayıcısını Internet Explorer’ın mirasından uzaklaştırıyor. Microsoft yeni Edge tarayıcısının logosunu tanıttı.

Microsoft, Edge tarayıcısı için yeni bir logosu tanıttı. Yeni görünüm girdabı hem Internet Explorer’ın hem de halefi Edge’in klasik ‘E’sini andırıyor ancak kendisini bu estetik olarak daha farklı görünmekte.

Internet Explorer ve orijinal logosu 1990’lı yıllardaki ilk aile kişisel bilgi işlem dalgası ile eşanlamlıdır ve muhtemelen binlerce yıl boyunca internete erişen portaldır. 2000’lerde popülaritesi Firefox, Apple ve Safari’nin dirilişi ve tabii ki Google Chrome tarafından ciddi şekilde etkilendi.

Microsoft Edge önceden yüklenmiş ve varsayılan tarayıcı olarak ayarlanmış olmasına rağmen milyonlarca kullanıcı Edge yerine Windows PC’de Chrome’u seçti. Bu, kullanıcının Google’ın ekosistemine ve senkronizasyonuna ve aynı zamanda aerodinamik ürüne olan ilgisini göstermektedir. Sürekli güncellemelere rağmen, Edge hala Internet Explorer’ın bilinen bir soyundan geliyor.

Edge’de kullanılan Bing motoru yerine Google’ın arama ürününün de çekiciliği var. Ancak Google’ın meraklı gözlerinden uzak durmak istiyorsanız, o zaman Edge bir çıkış yoludur. aramanızı teslim ediyor ve Microsoft’taki başka bir teknoloji devine veri göz atıyor olsanız bile. Bunun gibi dev şirketlerin bu tür değişikliklere gitmesinde dijital pazarlamanın çok büyük bir etkisi bulunuyor.

Microsoft Edge yeni logosu!

Microsoft Yeni Edge Logosunu Tanıttı

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


iOS 13 Sürümünde Kritik Güvenlik Açığı

Uğur Aydemir

İşte Android 8.0 Oreo Alacak Moto Cihazları

Buğra Noyan

Samsung Galaxy Z Flip, 7,5 Saatte Tükendi!

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.