Tiktok Takipçi Satın Al

Meta’nın Yeni Twitter Rakibi Uygulaması “Threads” Ortaya Çıktı

Meta, Facebook, Instagram ve WhatsApp’ın sürekli güncellemeleri veya bu sosyal medya platformlarına yeni özellikler eklemesiyle kullanıcılarına her zaman en iyi özellikleri sunmaya çalışan bir şirkettir. Bazı ülkelerde TikTok’un yasaklanmasından sonra birçok kullanıcı hayal kırıklığına uğradı, ancak Meta yine de kullanıcılarının ilgisini çekmek için Facebook ve Instagram’a “Reels” özelliğini tanıtarak bir çözüm buldu.

Mark Zuckerberg’in artık daha büyük planları olduğu görünüyor çünkü Meta’nın yıllardır bir Twitter rakibi üzerinde çalıştığı söylentisi var. Şirketin bu rakip uygulamanın piyasaya sürülmesine yaklaştığı görünüyor çünkü sızıntılarla ünlü @yabhishekhd, Twitter’ın rakip uygulaması Threads‘in ilk görüntüsünü paylaştı.

“Threads” Google Play Store’da Görüldü


Meta'nın Yeni Twitter Rakibi Uygulaması "Threads" Ortaya Çıktı

Ekran görüntüsünden kullanıcıların bu uygulamaya Instagram hesaplarıyla giriş yapabilecekleri ve kullanıcıların Instagram’daki kullanıcı adını aynı tutabilecekleri görülebiliyor. Kullanıcılar bu yeni uygulamada Instagram’da takip ettikleri hesapları da takip edebilecekler.

Kullanıcılar ayrıca Twitter tarzı bir ifadeyle düşüncelerini ve fikirlerini paylaşma imkanına sahip olacak, diğer kullanıcılar da gönderiyi beğenebilecek, yorum yapabilecek ve yorumlarla birlikte paylaşabilecekler, tamamen Twitter gibi. Bu arada kullanıcılar bir konu üzerinde tartışarak bir ileti dizisi oluşturabilecekler.

İlgili Makaleler

Henüz bu yeni tanıtılan uygulamanın kullanıcılar için resmi olarak ne zaman piyasaya sürüleceği doğrulanmadı, ancak esprili ve sarkastik tweetleriyle tanınan Twitter CEO’su Elon Musk, Twitter’ın rakip uygulama Threads’in gelmesi konusunda henüz yorum yapmadı.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Rıfkı Erduran

Uzun zaman takipçisi olduğum teknodiot.com'da şimdi ise admin olarak görev yapmaktayım. Ayrıca oyun oynar, kripto paralara ilgi duyar ve araştırırım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu