Tiktok Takipçi Satın Al

Microsoft Teams’de Rahatsız Edici Sohbetleri Yakında Susturabilirsiniz

İş arkadaşlarınız toplantılar sırasında biraz fazla konuşkan mı? Microsoft bunu düzeltmeyi hedefliyor.

Toplantı düzenlemekten hoşlanıyorsanız, ancak sunumunuz sırasında başkalarının sohbet etmesinden hoşlanmıyorsanız, gözlerinizi gelecekte Microsoft Teams’de tutmak isteyebilirsiniz.

Uzaktan toplantı hizmeti, dikkatinizin dağılmaması için yakında sohbetleri sessize almanıza izin verecek. Microsoft 365 Yol Haritası’nı ziyaret ederek Microsoft’un planlarına göz atabilirsiniz . Microsoft’un ürünleri için tasarladığı planlanan, piyasaya sürülen ve geliştirme aşamasındaki özellikleri inceleyebilirsiniz.

Microsoft Teams’e Neler Geliyor?


Microsoft Teams için planlanan birçok özellik vardır, ancak özellikle dikkat edilmesi gereken bir özellik , Özellik Kimliği 67175’tir :

Microsoft Teams: Toplantı sohbeti denetleme ayarları. Toplantı düzenleyicileri artık varsayılan olarak açık olan bir toplantı sırasında sohbet işlevini kapatabilir.

Bu özellik şu anda Kasım 2020 için planlanan bir çıkış tarihi ile “Geliştirme Aşamasında” olarak işaretlenmiştir. Bu nedenle, sunumunuz sırasında huzur bulmanız uzun sürmez.

Güncelleme geldiğinde, Microsoft’un Teams için spot ışığı güncellemesiyle güzel bir şekilde tamamlanır . Daha yönlendirilmiş, profesyonel bir toplantı için kimin ve ne zaman konuşabileceğini kontrol edebileceksiniz.

Microsoft Teams'de Rahatsız Edici Sohbetleri Yakında Susturabilirsiniz

Microsoft Teams’den En İyi Şekilde Yararlanma

Uzak toplantı hizmetleri arasındaki savaş kızıştıkça Microsoft, Teams’i mevcut en iyi seçenek yapmaya hevesli. Bu yeni sessize alma özelliği ile Microsoft, rakiplerinin hızına ayak uyduruyor.

Bu, bir sonraki toplantınızda isteyeceğiniz bir özellik gibi geliyorsa, ancak mevcut yazılımınızdan atlayıp atlayamayacağınızdan emin değilseniz, araştırmaya değer. Örneğin, çok farklı iki canavar oldukları için Slack’ten Microsoft Teams’e atlayıp atlamadığınızı düşünmeniz gereken çok şey var.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu