Tiktok Takipçi Satın Al

Meizu CEO’su Yeni Amiral Gemisi Meizu 17 Hakkında Ayrıntılar Açıkladı

Meizu CEO’su yeni amiral gemisi Meizu 17 hakkında yeni ayrıntılar açıkladı. Amiral gemisi akıllı telefon Meizu 17, markanın 17. yıldönümü şerefine sunulacağı için şirket için özel bir cihaz olacak.

Bu bağlamda, şirket temsilcileri yeni ürünlere olan ilgiyi düzenli olarak ısıtmakta ve bazı özellikleri ortaya çıkarmaktadır.


Son zamanlarda, Meizu CEO’su Huang Zhang, amiral gemisi Meizu 17 hakkında yeni ayrıntılar açıkladı. Bu nedenle, Snapdragon 865 işlemcisinin varlığını ve modeldeki beşinci nesil ağları desteklediğini doğruladı.

Genel olarak, cihaz, kameraların yanı sıra iyi malzemeler kullanmayı planladığı için devrim niteliğinde konumlandırılmıştır.

Buna ek olarak, bu cihazın bir kesme ve konektörleri olmayacaktır, çünkü tasarımı Meizu Zero prototipinden ödünç alınması amaçlanmıştır.

Meizu CEO'su Yeni Amiral Gemisi Meizu 17 Hakkında Ayrıntılar Açıkladı

Meizu 17 Hakkında Ayrıntılar

Altında ve üstünde ince çerçeveler olacak ve ekranın kendisi kenarların etrafında bükülecek.

Ön verilere göre, amiral gemisi sadece Meizu 17 sürümü ile değil, aynı zamanda Pro önekinde bir değişiklikle sunulacak, ancak ikincisinin detayları henüz açıklanmadı. Meizu 17 kasasının arkasında, aynı anda dört fotomodül içeren ana kamera var.

Ön verilere göre, Çinli şirket Meizu’nun yeni amiral gemisi Qualcomm Snapdragon 865 yüksek performanslı 8 çekirdekli işlemci ve Adreno 650 serisi grafik hızlandırıcı ile donatılmış olacak.Ayrıca, akıllı telefon beşinci nesil 5G iletişim ağlarını destekleyecek.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu