TeknoDiot.com
 
 
Anasayfa » Meizu Haberleri » Meizu 17 Ne Zaman Tanıtılacak?

Meizu 17 Ne Zaman Tanıtılacak?

Meizu 17 Ne Zaman Tanıtılacak?

Meizu‘nun yeni amiral gemisi Meizu 17‘nin ilk içeriden görüntüleri sızdırılmıştı. Akıllı telefonun resmi duyurusunun sadece bu yılın baharında yapılması gerektiği bildirildi.

Sunulan görüntülere bakıldığında, cihaz mümkün olduğunca dar çerçeveli bir ekran alacaktır. Dikkate değer olan şey yenilik, ekranının ön kamera için ne bir kesik ne de bir deliğe sahip olmasıdır.

Bu durumda, kamera merceği doğrudan ekranın üzerinde bulunur. Ancak kaynaklara göre parmak izi tarayıcı, ekranın içine yerleştirilecek. Meizu 17 kasasının arkasında, aynı anda dört fotomodül içeren ana kamera var.

Ön verilere göre, Çinli şirket Meizu’nun yeni amiral gemisi Qualcomm Snapdragon 865 yüksek performanslı 8 çekirdekli işlemci ve Adreno 650 serisi grafik hızlandırıcı ile donatılmış olacak.Ayrıca, akıllı telefon beşinci nesil 5G iletişim ağlarını destekleyecek.

Meizu 17 Ne Zaman Tanıtılacak?

Son olarak daha fazla teknoloji haberi okumak isterseniz akıllı telefon haberleri ve teknoloji haberleri kategorisin takip edebilirsiniz.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Android Kullanıcıları iPhone’a Geçti!

Buğra Noyan

Motorola One Action Özellikleri Belli Oldu

Buğra Noyan

Bugünün Ücretsiz Programı: EZBurner

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.