bayigram.com

Matt Murdock, Spider-Man: No Way Home Hayran Posterinde Peter Parker’ın Avukatı

Spider-Man: No Way Home, Charlie Cox’un Matt Murdock’unu (Daredevil) Peter Parker’ın avukatı olarak yeni bir hayran resminde gören heyecan verici bir poster tasarımına kavuşuyor.


Spider-Man: No Way Home, Daredevil namı diğer Matt Murdock‘u Peter Parker’ın avukatı olarak yeni bir hayran sanat eserinde gören etkileyici bir poster tasarımına kavuşuyor. En son Spider-Man serisinin üçüncü bölümü, Avengers: Endgame’den bu yana Marvel Sinematik Evrenin en çok beklenen girişi olacak şekilde şekilleniyor.

Bu, büyük ölçüde Sony’nin geçmiş çoklu evren ve tanıdık yüzlerle ilgili duyurular ve söylentiler sayesinde oldu. No Way Home’da Tom Holland’ın ağ atıcısına ek olarak, Tobey Maguire ve Andrew Garfield‘ın kendi kötüleriyle başa çıkmalarına yardımcı olacak Örümcek Adam’ı da içermesi bekleniyor.

MCU’ya geri döndüğü söylenen diğer bir kahraman, gündüzleri Charlie Cox’un avukatı, geceleri suç savaşçısı Matt Murdock/Daredevil. Netflix’in sevilen diziyi iptal etmesinin ardından, artık hakları Marvel Studios’a ait ve teoriler Cox’un karakterinin Peter’a yasal sıkıntılarında yardımcı olacağını öne sürüyor. Örümcek Adam: Evden Uzakta orta jenerik sahnesi Mysterio’nun (Jake Gyllenhaal) Örümcek Adam’ın kimliğini ortaya çıkardığını ve onu bir katil olarak suçladığını gördü.

Daredevil Spider Man’in Avukatı Olacak mı?

Dijital sanatçı Spdrmnkyxxiii kısa süre önce Instagram’da No Way Home poster tasarımı yayınladı. Parça, Peter’ın son teaser fragmanındaki sorgulama sahnesini yeniden işliyor ve Matt Murdock’u hemen yanına yerleştiriyor.

Matt Murdock, Spider-Man: No Way Home Hayran Posterinde Peter Parker'ın Avukatı

No Way Home’un teaser’ı, Far From Home’un orta jenerik sahnesinin serpintisiyle başlıyor . Beyaz gömlekli ve siyah kravatlı meçhul bir adam masaya bir sürü dosya koymadan önce Peter, Mysterio’nun bir polis karakolunda ölümü hakkında sorgulanır. İnternette bu kişinin profilini incelemesi, bu kişinin gerçekten Matt Murdock olduğu yönünde spekülasyonlara yol açtı.

Bunun Cox olduğunu doğrulamanın bir yolu olmadığı için, yalnızca Peter’ı sorgulayan başka bir kişi olmasıyla yanlış yönlendirme olması muhtemeldir. Bununla birlikte, Matt Murdock’un mesleği ve maskeli kanunsuzlara olan yakınlığı göz önüne alındığında, Peter’ın adının temize çıkarılmasına yardım etmesi onun için mantıklı olacaktır.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu