Tiktok Takipçi Satın Al

Spider-Man: No Way Home Fragmanı Avengers: Endgame’i Geçti!

Spider-Man: No Way Home Fragmanı 24 Saatlik Görüntüleme Rekorlarını Kırdı

Spider-Man: No Way Home’un fragmanı, 24 saat içinde en çok küresel görüntüleme rekorunu kırdı. Hatta Avengers: Endgame’i geçmeyi başardı!


Spider-Man: No Way Home’un resmi fragmanı 24 saat içinde YouTube’da 355,5 milyondan fazla görüntülendi ve önceki rekor sahibi Avengers: Endgame’i ve 289 milyon izlenmeyi geride bırakarak yeni bir rekora imza attı.

Üçüncü Tom Holland’lı Spider-Man filminin fragmanı, Doctor Strange ve Spider-Man takımını görme şansından daha fazlası için heyecan verici. Peter, çoklu evrenle uğraşmaya devam ediyor ve Sam Raimi Spider-Man filmlerinden hem Doc Ock hem de Green Goblin fragmanda göründüğünde No Way Home’da her şey bir kafaya geliyor gibi görünüyor.

Hepsi bu değil. Jamie Foxx’un Electro’su da film için onaylandı, yani Andrew Garfield’ın Amazing Spider-Man evreninin de bu filmde yer alacak gibi duruyor. Onaylanmasa da hayranlar bu fragmanda Sandman ve Lizard’ı da gördüklerine ikna olmuş durumda.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu