Tiktok Takipçi Satın Al

Doctor Strange’li Spider-Man: No Way Home Fragmanı Yayınlandı

Kısa bir sızıntının ardından Sony ve Marvel, Spider-Man: No Way Home'un gerçek fragmanını yayınladı.

Sony Pictures, Marvel Sinema Evreni’nin bir parçası olacak üçüncü Spider-Man filmi olan Spider-Man: No Way Home‘un ilk resmi tanıtım fragmanını yayınladı.


Baştan söyleyeyim, No Way Home’un temel önermesinin spoiler olduğunu düşünüyorsanız, muhtemelen bu fragmanı izlememelisiniz. Büyük Spider-Man ve Marvel hayranlarının tiyatro için para biriktirmek isteyebilecekleri zaten ortaya çıkıyor.

Spider-Man: No Way Home, 17 Aralık’ta vizyona girecek. Fragman, Peter Parker’ın kimliğinin açığa çıkmasıyla uğraşırken izliyor. Mysterio, çocuğu halka göstererek saltanatına son verdi ve Örümcek Adam bir şeyleri düzeltmek için çaresiz görünüyor.

Bunu yapmak için Peter, dünyaya gerçek kimliğini unutturmak için Doctor Strange’e yaklaşır. Peter, Doktor Strange’in bir şeyleri düzeltmek için yaptığı büyüyü yarıda kestiğinde işler sarpa sarar ve çoklu evren devreye girer. Hayranlar MCU’ya birkaç yeni kötü adamın gelişiyle dalga geçiyor. Fragmanın snippet’lerinde bir demet sarı şimşek gösterilmektedir ve bu, Electro’ya açık bir referanstır.

Chris McKenna ve Erik Sommers tarafından kaleme alınan Spider-Man: No Way Home’un yönetmen koltuğunda Jon Watts oturuyor. Oyuncu kadrosunda ise Örümcek Adam karakterini canlandıran Tom Holland’ın yanı sıra Zendaya, Benedict Cumberbatch, Jon Favreau, Jacob Batalon ve May Hala rolüyle Marisa Tomei yer alıyor.

Spider-Man: No Way Home Fragmanı

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu