Tiktok Takipçi Satın Al

Magnum Çekilişi Ne Zaman Yapılacak?

Dünyanın en büyük dondurma markalarından biri olan Algida’nın popüler dondurma markası Magnum çekilişleri her zaman gündemde olmuştur.

Bu işleri takip edenler bilir Magnum her sene belli zaman aralıklarıyla lüks otomobili çekiliş ile Magnum tüketicileri arasından seçip hediye vermekte. Peki bu sene Magnum çekilişi ne zaman? Sorusunun cevabı ise tabii ki kampanyazamani.com adresinde sizleri bekliyor olacak.


2019 yılı içerisinde “Magnum hazzın hediyesi” olarak isimlendirilen çekiliş ile 2 kişiye Maserati lüks otomobili çekiliş ile kazanma şansı yakalıyor.

Magnum Maserati otomobil kampanyası 1 Nisan 2019 – 30 Eylül 2019 tarihleri arasında Algida Magnum çubukları üzerinde bulunan kod ile Magnum Maserati çekilişine katılma imkanı sunuluyor. Her bir şifre ile Magnum Maserati çekilişine 1 katılım hakkı bulunuyor.

Magnum Maserati Çekilişine Nasıl Katılırım?

Magnum Maserati çekilişine nasıl katılırım derseniz, çok kolayca çekilişe katılabiliyorsunuz. Katılmak için iki farklı yol bulunuyor. İlki SMS ile katılmak, Magnum dondurma çubuğundaki kod ile beraber aralarında boşluk bırakarak ”isim”, ”soyad” ve ”adres bilgileri” yazarak 2992 numarasına SMS gönderebilirsiniz. Bir diğer yol ise Magnum resmi web sitesinden ücretsiz bir şekilde çekiliş formunu eksiksiz doldurarak katılım sağlayabilirsiniz.

Magnum Çekilişi Ne Zaman Yapılacak?

Algida’nın bir diğer popüler ürünlerinden biri olan Cornetto için de ayrı özel bir çekiliş yer alıyor. Bu noktada da Cornetto çekilişte Mini Cooper otomobil hediye vermekte. 2019 yılı içerisinde Magnum gibi aynı şekilde Cornetto’da farklı bir otomobil ile tüketicilerin karşısında oluyor. Algida bu kampanyayı da “Tüm Cornetto paketlerinden çıkan şifre ile formu doldur, çekilişle 3 Mini’den birini kazan!” Sloganı ile duyurmuştu.

Cornetto Mini Cooper çekilişi ise 1 Temmuz 2019 – 30 Eylül 2019 tarihleri arasında Cornetto ürünlerinin ambalajları içerisinde yer alan çekiliş katılım kodunu Algida resmi web sitesi üzerinde yer alan çekiliş katılım formuna eksiksiz girilmesi durumunda çekilişe katılım sağlamış olacaksınız.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Rıfkı Erduran

Uzun zaman takipçisi olduğum teknodiot.com'da şimdi ise admin olarak görev yapmaktayım. Ayrıca oyun oynar, kripto paralara ilgi duyar ve araştırırım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu