macOS Catalina Güncellemesi İçin Tarih Belli Oldu

macOS Catalina güncellemesi ne zaman gelecek? WWDC 2019 sırasında Apple, ürünleri için bir sürü yeni yazılım güncellemesi olduğunu duyurdu. Bu iOS, iPadOS, tvOS, watchOS ve macOS’tur.

Şimdiye kadar, güncellemeler Mac bilgisayarları dışındaki tüm Apple cihazlarına ulaştı, ancak Apple’ın web sitesine göre, güncellemenin önümüzdeki hafta en kısa sürede gelebileceğini ima ediyorlar gibi görünüyor.

Başlangıçta MacRumors’taki insanlar tarafından tespit edilen Danimarka Apple web sitesi, macOS Catalina güncellemesinin 4 Ekim’de gelebileceğini işaret etti. Web sitesinin macOS için Apple Arcade‘in 4 Ekim’de piyasaya sürüleceğini bildirmesidir.

Mac için Apple Arcade, macOS Catalina güncellemesinin bir parçası olduğundan, bu güncellemenin önümüzdeki hafta yayınlanacağı anlamına geliyor.

macOS Catalina Güncellemesi İçin Tarih Belli Oldu

:: Apple Arcade’de Yer Alacak Oyunlar Belli Oldu (Tam Liste)

Apple henüz oyunun yayınlandığını resmi olarak onaylamadı, bu yüzden henüz umutlarını uyandırmamak iyi bir fikir olabilir. Apple daha önce bir düşüş tarihi onaylamıştı, bu yüzden bunun o zaman dilimine uygun olduğunu düşünüyoruz.

Her iki durumda da, gelecek hafta yakında geliyor, bu yüzden daha fazla ayrıntıya sahip olmamız gerekiyor, bu yüzden güncellemenin gerçekten yayınlanıp yayınlanmadığını görmek için 4 Ekim’de tekrardan güncellemeyi kontrol edin.

İLGİLİ İÇERİK:  Oppo Sıla Sayesinde Satış Rekoru Kırdı!
Abone Ol 

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu