Tiktok Takipçi Satın Al

Maceracılar Black Desert Türkiye & MENA’da Su Festivali’ne Dalış Yapıyor

Black Desert evrenine bu hafta da birçok etkinlik dahil oluyor. Oyuna yeniden dahil olan Gizemli Ellie’nin Su Festivali, Maceracılara birçok ödül kazandırmaya hazırlanıyor.

Maceracılar birbirinden değerli eşyalar elde ederken aynı zamanda Kzharka’nın kötü güçleri tarafından ele geçirilen manastırda yeni eşya elde etmek için mücadele edecek!


Pearl Abyss, su festivali ve diğer kutlamaların bugünden itibaren oyuna dahil olduğunu açıkladı. Birbirinden değerli ödüller kazandıran etkinlikler çeşitli görevlerle birlikte devam edecek. Maceracılar etkinliklere katılarak birbirinden değerli ödüller kazanabilecek.

Gizemli Ellie’nin Su Festivali bu yıl daha heyecan verici etkinliklerle geri dönüyor. Maceracılar, 22 Nisan tarihine kadar Terrmian Plajı’ndaki etkinlik görevlerini tamamlayıp, görevlerden aldıkları belirli eşyaları kullanarak Sıçrayan Su Balonlarını patlatabilecek. Yanı sıra avcılık, toplayıcılık, balıkçılık yaparak ya da 1 saat boyunca oyunda kalarak Festivalin İzleri eşyasına sahip olabilecekler. Bununla birlikte Kaya Ağacı Yengeci’ni mağlup edenler, değerli eşyalarla takas edilebilen özel ödüller elde edebilecekler.

Maceracılar Black Desert Türkiye & MENA’da Su Festivali’ne Dalış Yapıyor

Maceracılar 22 Nisan tarihine kadar Velia’daki Clorince’den Altın Kaz Yumurtası toplama görevlerini kabul edebilecek. Bu görevleri tamamlayanlar ödül olarak beş farklı Flondor Kaz Yumurtası’ndan birini kazanabilecekler. Yumurtaları toplayan Maceracılar, özel eşyalara ve Kaz Yumurtası Mobilyalara sahip olabilecek.

Kzarka’nın Kötü Güçleri Terkedilmiş Manastır’ı ele geçirdi

Terkedilmiş Manastır, daha güçlü düşmanlarla yenilendi. Terkedilmiş Manastır’da bulunan Calpheon Gölge Şövalyeleri, Kzarka’nın kötü güçleri tarafından ele geçirildi. Manastırın belirli yeraltı mekanlarındaki canavarlar çok daha güçlü hale geldi.

Öfkeli canavarlar şimdi “Kzarka Tarafından Kutsanan” unvanına sahipler. Maceracılar bu canavarlar aracılığıyla yeni aksesuar Gündoğumu Küpesini elde edebilecekler. Daha fazla bilgi için Black Desert Türkiye&MENA resmi internet adresini ziyaret edebilirsiniz

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu