Tiktok Takipçi Satın Al

LinkedIn, Hikayeler ve Yeni Mesajlaşma Özelliklerini Tanıttı

Yapmayan tek o uygulamaydı! Sonunda LinkedIn'de hikayeler özelliğini duyurdu.

LinkedIn artık Hikayeler oluşturmanıza izin veriyor ve ayrıca Zoom, Microsoft Teams ve BlueJeans ile görüntülü görüşmeleri destekliyor.

LinkedIn, bir tasarım değişikliğine ek olarak birkaç yeni özelliği de kullanıma sundu. Artık Hikayeler oluşturabilir ve paylaşabilir, ayrıca LinkedIn aracılığıyla görüntülü toplantılar yapabilirsiniz.


LinkedIn, Story özelliğini kullanmak için en yeni platformlardan biri artık. Platform, yeni özelliği LinkedIn Resmi Blogu’ndaki bir gönderide duyurdu.

Facebook ve Instagram’daki Hikayeler gibi, LinkedIn’in Hikaye özelliği, profilinizde 24 saat kalan kısa klipler oluşturmanıza olanak tanır. İlgi çekici, profesyonel Hikayeler oluşturmak, profilinizi LinkedIn’de daha başarılı hale getirebilir.

Sonunda LinkedIn’de de Oldu!

Hikayeleri doğrudan LinkedIn uygulaması aracılığıyla kaydedebilir ve paylaşabilirsiniz. LinkedIn ayrıca Hikayenize çıkartmalar, metinler eklemenize ve diğer kullanıcılardan bahsetmenize olanak tanır. Ve birisi Hikayenize yanıt vermek istediğinde, bunu hızlı bir mesaj veya tepki göndererek kolayca yapabilir.

Hikayeler şu anda yalnızca ABD, Kanada, Fransa, Avustralya, Brezilya, Hollanda ve BAE’de mevcut olsa da, LinkedIn bu özelliği dünya çapında tanıtmayı planlıyor.

LinkedIn, Hikayeler ve Yeni Mesajlaşma Özelliklerini Tanıttı

Geliştirilmiş Mesajlaşma Özellikleri

LinkedIn Resmi Blogu’ndaki ayrı bir gönderide, LinkedIn ayrıca LinkedIn uygulamasındaki bir dizi yeni mesajlaşma özelliğini ayrıntılı olarak açıkladı.

En heyecan verici yeni özelliklerden biri, LinkedIn’in Zoom, Microsoft Teams ve BlueJeans ile entegrasyonudur. Bu entegrasyon, yeni veya mevcut bir LinkedIn sohbetinden video görüşmesi başlatmanıza olanak tanır.

Tek yapmanız gereken bir konuşmaya başlamak (veya devam etmek) ve ardından metin kutusunun yanındaki video simgesini seçmektir. Desteklenen üç görüntülü arama platformunun tümünü görüntüleyen bir açılır pencere görünecektir.

LinkedIn, Hikayeler ve Yeni Mesajlaşma Özelliklerini Tanıttı

İstediğiniz platformda oturum açtığınızda, anında görüntülü toplantı başlatmak için sağlanan bağlantıyı paylaşabilirsiniz. Alternatif olarak, video konferansını daha sonrası için de planlayabilirsiniz.

Kullanışlı görüntülü görüşme aracının yanı sıra LinkedIn, mesaj gönderme şeklinizle ilgili başka güncellemeleri de açıkladı. Artık yalnızca mesajlarınızı düzenlemek ve silmekle kalmaz, aynı zamanda mesajlara tepki verebilir, mesajlarınızı toplu olarak düzenleyebilir ve diğer kullanıcıları sohbetinize davet edebilirsiniz.

Microsoft Duyurdu: İşte Yeni LinkedIn Tasarımı!

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu