TeknoDiot
     
     
     

Lifecell’in Yeni Reklam Yüzü Belli Oldu

Lifecell'in Yeni Reklam Yüzü Belli Oldu

Son albümü “Ruhum Bela” ile yoğun ilgi gören Can Bonomo, Turkcell’in dijital markası Lifecell’in yeni reklamında rol aldı.

Müşterilerine konuşma ve mesajlaşma da dahil tüm iletişim hizmetini tamamıyla internet ve dijital platformdan sunan Lifecell’in yeni ‘Çok Net’ kampanyası için kameraların karşısına geçen Bonomo filmde, müzisyen kimliğinin dışına çıkarak farklı yönlerini gösterdi.

Filmde Can Bonomo müzisyenliğinin yanı sıra şiir ve resme olan ilgisini de izleyici ile paylaştı.

Lifecell'in Yeni Reklam Yüzü Belli Oldu

Bugüne kadar birçok projede yer almasına karşın Lifecell reklam filminin kendisi için çok farklı bir deneyim olduğunu belirten Can Bonomo, herkesin bildiği yorumculuk yönü dışında büyük ilgi duyduğu şairlik ve ressamlık gibi değişik becerilerini de izleyicilerle paylaşma şansı bulduğu için mutlu olduğunu söyledi.

Turkcell Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Ömer Barbaros Yiş ise “Lifecell’in en büyük kullanıcısı gençler. Bugün gençler internet sayesinde her türlü bilgiye anında ulaşıyor ve aynı anda birçok işi yapabiliyor. Filmde de Can’ın bu yönünü ortaya çıkardık. Hem şarkıcı hem şair hem de ressam oldu. Biz de gençlerimize Can Bonomo ile ‘Çok Net’ diyerek onlara potansiyellerini en yüksek şekilde kullanmaları için bol internetle kesintisiz iletişim sunuyoruz” dedi.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Galaxy S20’de 8K’lık Videonun 1 Dakikası Ne Kadar Depolama Alanı Kullanacak?

Buğra Noyan

iOS 13 Uygulamaları Silmeyi Kolaylaştıracak

Buğra Noyan

Dr Disrespect İçin Bir TV Dizisi Geliştiriliyor!

Adil Anıl Öktem

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.