LG Yeni Tabletinde Eski İşlemci Kullanıyor!

LG yeni tableti üzerinde çalıştığı G Pad 5, Google’dan alınan sertifikaların ortaya çıkmasıyla adından söz ettirmeye başladı. Fakat LG yeni tabletinde eski bir işlemci kullanıyor.

Android tabletler söz konusu olduğunda, Samsung ve Huawei, halen aktif ve aktif çalışan iki büyük tablet üreticisidir. LG G Pad 5 adı altında yakında yeni bir tabletin duyurusunu yapabilir, ancak işlemcisi pek çok kişiyi üzebilir.

Tabletin varlığı XDA-Developers Mishaal Rahman tarafından keşfedildi. LG G Pad 5 son zamanlarda Google tarafından Android Önerilen cihazlar programı altında ve ayrıca Google hizmetlerini yürütmek üzere onaylanmıştır.

LG G Pad 5 olarak adlandırılan ve LM-T600L model numarasına sahip olan listeler, 1920 x 1200 çözünürlük ve 16:10 en boy oranına sahip 10.1 inç FHD + ekrana sahip olduğunu gösteriyor. Parmak izi tarayıcıya sahip ancak NFC’si yok ve üstünde LG UX olan Android 9 Pie çalışıyor.

İşlem gücü söz konusu olduğunda, LG G Pad 5 Snapdragon 821 işlemci tarafından desteklendiği ortaya çıkıyor. Evet 2016’nın model cihazlarda yaygın olarak kullanılan yonga seti. Bu aynı zamanda Ağustos 2018’de açıklanan LG G7 Fit’e de güç veren işlemcinin aynısı. Bize sorarsanız LG’nin stokta hala önemli miktarda bu yonga setinden olduğunu söyleyeceğiz. Dolayısıyla 2019 yılında çıkacak tableti için de stok fazla olduğundan dolayı kullanma kararı almışa benziyorlar.

LG Yeni Tabletinde Eski İşlemci Kullanıyor!

İşlemci, 4 GB RAM ve 32 GB depolama alanıyla eşleştirildi. Diğer yapılandırmaların onayı yoktur, ancak depolama alanı genişletme desteği olması bekleniyor. Hatta yaklaşmakta olan tabletin ortaya çıkan görüntüsü bile var.

Görüntüde LG G Pad 5 orta boy siyah çerçeveye sahip. Üst çerçevenin ortasında görünen bir kamera var. Fakat ne yazık ki arka tarafın görüntüsü yok.

Abone Ol 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Oyuncu Ekipman Çekilişi
10 KİŞİYE OYUNCU EKİPMANI HEDİYE EDİYORUZ!
10 KİŞİYE OYUNCU EKİPMANI HEDİYE!
ÇEKİLİŞE KATIL!